Bořík

Pohlaví

Pes

Věk

2 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Bořík (Bořivoj) se u nás narodil jako jeden ze 4 kluků mamince Berušce. Bořík má hlavičku jako labrador, ale spíš bude kříženec pravděpodobně nějakého ohaře. Aktuálně bude mít 8 týdnů a cca 3,5 Kg, v dospělosti odhaduju váhu na cca 15 - 18 Kg, ale berte to prosím opravdu jen jako odhad. Maminka váží 8 Kg, tatínek musel být větší
Bořík dostal své jméno podle neohroženého Bořivoje. Je to citlivý, nebojácný, ale mazlivý kluk, miluje lidskou náruč a dá si hezky říct, když se vám zrovna snaží ukousnout prst .
Vyrůstá zatím v rodině s dalšími malými i velkými psy, kočkami a dětmi, s ničím nemá problém.
Hledá aktivní domov, ideálně s druhým vyrovnaným psem, který mu pomůže ukázat, jak se má správný hafan chovat. Hledám rodinu, která ho nenechá růst jako dříví v lese, ale samozřejmostí pro ni je vychovat z něj spokojeného, zdravě sebevědomého a poslušného psa.
Bořík půjde do nového domova čipovaný, rozočkovaný, odčervený, po zaplacení adopčního poplatku 4500 Kč. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti a podpis adoční smlouvy.
Zájemci musí počítat s oboustrannou návštěvou. Nachází se u Třebíče.
Zájemce prosím o vyplnění dotazníku:

 

 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2t-ulN9YeXkftuin6J2ublyd0V5m-mx3SEWtA4Q7vM4pYyWHVHbNZ5SK0_aem_AWm16UsmPwtRfbEf8fh_D1_YzW6mpd9Luuz5dSRMphir6r-7QmItQDYBI0ZK_fBZdm8lx3xW4VFg74HhvScoCjXd