Božík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 měsíce

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Božík se narodil jako jeden ze 4 kluků mamince Berušce. Pravděpodobně je to kříženec nějakého ohaře, jak ukazují jeho dlouhé nohy. Božík bude mít 8 týdnů a už teď má okolo 4 kg, v dospělosti odhaduju váhu na 15-18 Kg, ale berte to prosím opravdu jen jako odhad. Maminka váží 8 Kg, tatínek musel být světlý obr.
Božíček je aktivní, moc rád zlobí své brášky, hraje si s hračkami, okusuje, co mu přijde pod zoubky a moc rád také stíhá nás. Lidi jsou pro něj opravdu důležití, je komunikativní a bude nálepka. Žádnou návštěvu nenechá na pochybách, že zrovna jeho musí milovat . Na pořádné pomazlení si ale budete muset počkat do okamžiku, kdy bude Božíček unavený, protože svět mu přijde tak zajímavý, že nemá čas zpomalit. Božíček vyrůstá zatím v rodině s dalšími malými i velkými psy, kočkami a dětmi. Nejeví se bázlivě.
Z toho důvodu také hledá aktivní domov, ideálně s druhým vyrovnaným psem, který mu pomůže ukázat, jak se má správný hafan chovat. Hledám rodinu, která nenechá Božíka růst jako dříví v lese, ale samozřejmostí pro ni je vychovat z něj spokojeného, zdravě sebevědomé a vychovaného psa.
Božík půjde do nového domova čipovaný, rozočkovaný, odčervený, po zaplacení adopčního poplatku 4500 Kč. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti a podpis adoční smlouvy.
Zájemci musí počítat s oboustrannou návštěvou. Nachází se u Třebíče.
Zájemce prosím o vyplnění dotazníku:

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR2t-ulN9YeXkftuin6J2ublyd0V5m-mx3SEWtA4Q7vM4pYyWHVHbNZ5SK0_aem_AWm16UsmPwtRfbEf8fh_D1_YzW6mpd9Luuz5dSRMphir6r-7QmItQDYBI0ZK_fBZdm8lx3xW4VFg74HhvScoCjXd