Beruška - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Berušku jsme před časem přijali jako vysoce březí. Porodila a vychovává u nás 4 kluky jako buky, ale už nastává čas, kdy by si Beruška zasloužila najít své poslední a nejkrásnější doma.
Beruška bude koncem května slavit své 10. narozeniny. Než se dostala k nám, stál její život za prd. Žila na dvorku prostě jako pes...póvl, co obtěžuje. Svého majitele se bála, proč asi. U nás se ukázala jako neskutečně oddaná psí dáma. Když se zamiluje, tak bezmezně. Hodně visí na ženách, ale když zjistí, že jí nikdo neublíží, miluje i chlapy. Moc ráda chodí na procházky a taky moc ráda baští. Pořád, jako kdyby nemohla uvěřit, že jsou dobroty i pro ni. Beruška se hodí ke klidnějším lidem, ale má ráda i hodné děti, bude ideální jako pejsek pro vaše vnoučátka. Je čistotná, téměř neštěká, nic neničí. Je dokonalá. Beruška už se naučila neřešit další pejsky v domácnosti, neřeší ani domácí kočičky, ale chvilku nám to trvalo. Celý život se musela starat sama o sebe a naučila od sebe všechny odhánět. V žádném případě však není zlá. Moc by si přála být pro své majitele středobodem a ne se o pozornost muset dělit. Venku prohání ptáčky a celkově je vidět, že by ráda lovila. Nepatří do starého železa, ještě si s ní užijete spoustu společných let.
Beruška je vykastrovaná, bude rozočkovaná, odčervená atd. Do adopce půjde po zaplacení adopčního poplatku 3000 Kč. Nutná je oboustranná návštěva. Nachází se u Třebíče.
 
Téhle holčičky se nevzdávám lehko, věřte mi. Ale vím, že na ni někde čeká rodina, která ocení, co všechno v ní získá. Nezaslouží si být jako několikátý pes do počtu. Zaslouží si být ta jedna jediná. Tak, jak dosud nikdy nebyla. Čekala na to celých 10 let. Nenechte ji čekat dál, prosím.
 
Zájemce prosím o vyplnění dotazníku:
 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR0BQPa62r4Oa22IhUnLtxP_2LKmapIhUnSLi_zWIW4fNKBPvubghAiVFkU_aem_AWk4PoXFVxKx8mQFT-ZX-YCVenIcHIDtoMltxNd5aO_oMg5olZ0aHC1k-ak49-ZMayHV2hzTAbR9FlyvPE1cb-td