Elomela

Pohlaví

Fena

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

Nejsympatičtější štětinka! Libi se vam takové krasavice?
Její osud měl být zpečetěn zabitím v rumunském útulku smrti. Ale osud to chtěl jinak a dostala se k nám... Krásná střední fenka 14 az 17 kg.
1 az 3 roky.
Zvykla na psy. Na vodítku chodí. Je velmi přátelská, je aktivní.
Hodna, nema problem s manipulací.
Je vhodná v podstatně kamkoli, k hodným skvělým lidem, kteří se vyloženě tesi na to, ze budou pejska cvičit a brát ho na výlety. Ze ji naučí sami základní povely a budou počítat s tím, že si musí zvyknout.
Je ockovana, kastrovana, čip, pas, antiparazitika, 4dx test na klistove choroby negativní. Je u Poděbrad.
Zajemce prosime, aby nam napsali na email denisa.tlapka@seznam.cz neco o sobe a zkušenostech. Například odkud jste, v jakém prostředí bydlíte (baráček/byt, město/vesnice), jestli máte děti, psy, další zvířata, jaký je Váš denní režim, představa o volném čase, zda máte nějaké zkušenosti se zvířaty, jakou máte představu o tom, co bude pes dělat - kámoš, sport, práce apod. Je to důležité pro to, abychom psa dopředu neposílali do prostředí, které mu nebude vyhovovat a s potřebami majitelů si nebude sedět. Moc nám záleží na tom, aby naši svěřenci byli spokojení.
--------
Nemuzeme poskytnout všechny detailni informace o tom, jak se bude chovat o samotě doma, s malymi dětmi, s králíky, drůbeží, bez dozoru venku... Fena pochází z útulku a nyni je v azylu se psy. Neni možné proto zaručit žádné přesné fungování v nové rodině. Kazdy pes si zvyká 2 měsíce a v kritickému prvním týdnu je třeba počítat s čímkoli a dat na pejska pozor, poskytnout mu oporu a klid.
Pes tu na světě neni sluha pro člověka ani módní doplněk, ale člověk je tu pro ne, aby se postaral o zvíře, za které ma zodpovědnost.
Dekujeme za zodpovědný přístup k adopci.