Maur

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

Nadechni se a zamiluj se do Maura, který je možná nyní tvoje láska života. Dokonalý nádherný pes s charismatickym pohledem. Nikoho nema. Byl poslán na smrt do kill útulku v Rumunsku, kde zubozeny cekal na svůj konec. Dávno na nej každý zapomněl.
My jsme ale uviděli i přes rozmazanou fotku jeho výjimečnost a tak jsme ho tam nemohli nechat.
Nikdo už o něj nestojí... Tak možná na nej ceka ještě nekdo, kdo se opravdu zamiloval.
Maur neni úplně velký. Je velikosti jako nižší dobrman a neni to dobrman. Je to kříženec. Vice ma v sobe plemeno jako třeba kopov. Možná kopov s dobrmanem.
Se psy ve smecce nam funguje, ale na začátku psy napadal. Bude vhodný jako jedinacek, pokud by nešel vyloženě do zkušených rukou.
Vek je asi 3 az 5 let.
Je velmi mily, přátelský, vhodný na procházky.
Potřebuje určitě správný přístup, nastavení pravidel, jinak může mít sklony k velke fixaci na člověka a nevydrží pak sám.
Tak hledá někoho skvělého, kdo umi se psy zacházet a krome krásného života mu poskytne i pravidla a oporu pomocí perfektní výchovy.
Je vhodný k barácku i do bytu.
Kastrovany, ockovany, čip, pas, antiparazitika, 4dx test na klistove choroby negativní.
Zajemce prosime,aby nam na email denisa.tlapka@seznam.cz napsal o sobe co nejvice informaci. (zahrádka/byt,typ oploceni,zkušenosti, časové možnosti, další zvirata,atd.) Je to nutné k tomu,abychom vedeli, ze jde pejsek do takového domova, kde nebude delat problemy a kde se zároveň bude cítit dobře. Jen tak zajistíme našim svěřencům trvalý domov a novým majitelům psa, který se k nim opravdu hodí. V případě domku prosíme o foto plotu.
A protože sám Maur to udělat nemůže, děkujeme Vám my za něj, za Váš zájem o psy v nouzi a za Vaši pomoc!
Jen díky tomu, že máme Vás, naše příznivce, můžeme pomáhat zachraňovat další nebohá zvířata, která se do své situace nedostala kvůli sobě, ale kvůli člověku, a je to opět člověk, kdo se je navíc rozhodl zprovodit ze světa. A jsou to hodní lidé jako Vy, díky kterým je společně můžeme z té patálie dostat.