Ema - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 10m Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Ema je asi 10 měsíců stará fenečka s 10kg. Za svůj život si stihla už prožít těžké chvíle, kdy ji majitelé nechali se sourozenci u domu i s ostatními hospodářskými zvířaty, které nepřežily. Ema měla štěstí a vyhublou ji našla rodina, která ji dostala z nejhoršího. K nám Emička přišla hledat tu pravou rodinu, která už ji nikdy neopustí. Ema je velice přátelská fenka, lidi úplně miluje. Hodně se na nás fixuje, což má za následek dvě stránky - dobrou, rozhodně se nám nehodlá vzdalovat. Venku chodí navolno, člověka si hlídá a čeká, než ji zavolá a ona se může radostně přiřítit. Špatná stránka je ta, že samota bez problémů u ní nebude samozřejmost. Velice ji pomáhá druhá fenečka, ale i tak chvíli vyje a zkouší se dostat za námi. Musí se s tím pracovat, určitě se lepší, věřím, že se vše naučí, ale nebude to bez práce. S pejsky potřebuje v klidu seznámit. Má raději stejně veliké, větších psů se ze začátku bojí a štěká na ně. Ale i s nimi je za chvíli v pohodě. Ema je aktivní fenka, miluje pohyb, lumpárny a jakékoli aktivity se svým člověkem. Je obratná, rychlá, určitě by nepohrdla nějakým psím sportem. Občas se ještě něčeho trochu bojí, ale poznávání nových a nových věcí ji jde skvěle. Přecejenom svět teprve objevuje.

Ema hledá aktivní rodinku, která bude mít dostatek trpělivosti ji vše doučit a dostatek času se jí věnovat. Hledá bydlení uvnitř, hygienu má už velmi dobrou. Ema už podsoupila kastraci, dostala čip a očkování ji čeká, až se zahojí. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, zaplacení adopč. poplatku 4000kc. Počítejte i s oboustrannou nezávaznou návštěvou. Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku v přiloženém odkaze, kde je k nahlédnutí i adopční smlouva.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSflEdjEG0Iy-c9-Rot0Jb1aJb7IlSP5uwzD7ZRne-utzTb9Fg/viewform?fbclid=IwAR1GQ441dW5tW7kBiNvTOESJVFW4APqMNBjoVqgRb-m1QaLgzN3TrGnEyT4&pli=