Miňonka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Znovu by se Vám chtěla připomenout Miňonka. I ona čeká od srpna na toho správného člověka, který ji zajistí bezpečný domov.
Když jsme přijímali pejsky z Měnína, zahlédli jsme mezi těmi desítkami psů jednu zuboženou fenečku. Jen odevzdaně ležela, psi jí ubližovali a ona se ani nehnula. Báli jsme se, že umírá. A tak ji Peťa utíkala vytáhnout z toho pekla a dovezla ji k nám. Tahle holčička dostala sladké jméno Miňonka. A každý další den nás překvapovala, jak se své šance na nový život chopila. Nakonec se z Mini vyklubala nádherná psí holčička, odhadovaný věk 5 let s váhou 6 kg. Jediné, co spravit prostě nedokážeme, jsou její oči. Miňonka je totiž slepá. V novém prostředí je maličko nervózní, ale po seznámení je to moc milá fenka, která se nechá ráda mazlit. Často by nikdo ani neřekl, že je slepá. V prostředí, které zná, se pohybuje s naprostou jistotou. Tento hendikep ji tedy nebrání v tom, aby toužila po lásce, po milující a mazlící náruči. Po teplém a klidném domově, ideálně se psím kamarádem, který ji bude tak trosku dělat oči.
Miňonka je v současné době v dočasné péči, kde se nachází další psi, kočky i malé děti.
Miňonka je kastrovaná, čipovaná, očkovaná a ošetřená proti vnějším i vnitřním parazitům. Teď už ji ke štěstí chybí jen ten domov. Pomůžete nám splnit její sen? Pokud nemůžete vy sami Miňonku adoptovat, prosíme o sdílení.
Zájemce prosíme o vyplnění dotazníku, po jeho vyplnění Vás budeme kontaktovat.