Kačena - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Všetaty
Region: Středočeský
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 63/24

Podrobný popis

Kačenka

Evidenční číslo 63/24, nalezena 29.3.2024 v obci Všetaty

Plemeno: kříženec teriéra
Pohlaví: fena
Rok narození (cca): cca únor 2023
Datum nálezu: nalezena 29.3.2023
Velikost: malá

POKUD MÁTE O KAČENKU ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Kačenka je velmi mladá fenka, skoro bychom až řekli, že takové odrostlé štěně. Je moc milá, přátelská, až trochu vlezlá. Ale zřejmě s ní ne vždy bylo zacházeno dobře, protože se často dotyku lekne, krčí se, k člověku se plazí nebo se sem tam připočůrá. Zda dostávala vynadáno při nějaké výchově nebo zda nevyrůstala v úplně vyrovnaném prostředí, těžko říct, ale naštěstí to není nic, co by se časem nespravilo. 

Za milá slova a pomazlení udělá cokoliv. Nejraději si lehá na záda a nechává se drbat na bříšku. Ale moc ráda se i pořádně proběhne za míčky či jen tak podle svého člověka. Vypadá to, že má v oblibě i jiné psy. Kočky ve výběhu ji také moc zajímají a reaguje na ně hezky, ovšem přímý kontakt nemůžeme vyzkoušet, tak se nedá úplně napsat, že je s nimi opravdu v pohodě. Snášenlivost s jinými zvířaty je vždy potřeba vyzkoušet individuálně. 

Na vodítku ještě moc chodit neumí, ze začátku se plete pod nohy. Vevnitř je absolutně čistotná, od prvního dne se snaží vždy vydržet s veškerými potřebami až ven. Nerada je sama, ale není nijak zvlášť uštěkaná ani nic neničí. 

Bude potřebovat rodinu, která ji dá čas a pochopení do začátku a hlavně spoustu lásky a bezpečný domov. Bude určitě i skvělým společníkem na různé aktivity, výlety a prostě na všechno, co budete moci dělat společně. 

Je očkovaná, čipovaná a domů bude odcházet kastrovaná, popř. pokud bude domluveno jinak, bude brzká kastrace podmínkou ve smlouvě. 

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/