Guláš - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 38/24

Podrobný popis

Guláš alias Guli

Evidenční číslo 38/24, odložen kvůli rodinné situaci 1. března 2024

Plemeno: kříženec retrívra?
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): 18. října 2021
Datum nálezu: odložen 1.3. 2024
Velikost: velký

POKUD MÁTE O GULIHO ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Guláš měl svou milující rodinu, chodil na cvičák, procházky, měl prostě skvělý psí život. Jelikož ale nic netrvá věčně, i tento šťastný život jednou skončil a kvůli težké rodinné situaci musel Guli rodinu opustit a hledat si nějakou novou. 

Překrásný pes, to musí uznat snad každý. Hřejivá hnědá barva jeho kožíšku jen dopomáhá vyniknout věrným medovým očím, které Guli nikdy nespustí jen ze dvou věcí - svého páníčka a míčku. Míčky jsou pro něj život! V aportování je opravdu přeborník, dokonce zvládá na povel "hledej" míček i sám najít a poté donést člověku až k nohám. Míčky jsou pro něj extrémní motivací, dokonce větší než jakékoliv pamlsky

S bývalým majitelem docházel i na cvičák, takže základní povely mu nedělají žádný problém. Mimo to je Guli velmi chytrým psem, který má velkou chuť pracovat a učit se novým věcem, takže ho v tom jen stačí podporovat. Ovšem stejně tak jako je chytrý, tak je i seběvědomý. Když něco nechce, tak prostě nechce a nebojí se proti člověku obrátit a dát mu to jasně najevo. Proto mu hledáme rodinu, která již má zkušenosti se psy, dokáže si získat jeho respekt a nezaleknou se pokusů o "převrat". Když se mu stanoví jisté hranice a z těch se nepoleví, neuhne, tak funguje skvěle a je s ním radost pracovat. Je potřeba si zjistit, jak na něj - co na něj platí, co (ne)funguje, jak a na co reaguje... a tak dále.

Na vodítku chodit umí, jen z přemíry energie občas tahá jak splašený. To ho ale zpravidla brzy přejde a zařadí se k člověku. Psy má rád, ale samozřejmě je potřeba vždy vyzkoušet individuálně. Snášenlivost k jiným zvířatům nemáme ozkoušenou. Nedoporučujeme k malým dětem ani starším lidem!

Je očkovaný, čipovaný a domů bude odcházet kastrovaný, popř. pokud bude domluveno jinak, bude brzká kastrace podmínkou ve smlouvě. Potřebuje být členem rodiny a parťákem nějakého aktivního super páníčka, který bude Guliho řádně usměrňovat a hlavně ho už nikdy neopustí.

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/