WOODY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Řadím se k dalším psím kamarádům ve frontě na domov, kterým odešli majitelé navždy. Jsem Woody, překrásný chlapeček z westíkova, je mi 7 let a pořídila si mě majielka seniorka.
Panička odešla, rodina me předala tetám, tak jak to chodí a běží, každý den v Dočaskách.

Jsem úžasnej kluk, s milou, veselou a typicky přátelskou povahou westíkům, miluju lidi, jsem hodnej, bezproblémovej a skvělej pes. Jsem klidnej, vychovanej, mám rád procházky, kde si hezky čuchám, co je nového, rád se pomazlím, zbytečně neštěkám a nezlobím.
S pejsky nemám žádný problém, nevšímáms i jich a nevadí mi, doma jsem vzornej, jen mě trochu zajímají různé šňůry a kabely, takže ty budem muset doma trochu poschovávat.

Hledám dokonalou rodinu, kde milují nejen westíky, ale všechny pejsky napořád. Váš Woody."

Woody je 7 letý westík, který se k nám dostal po smrti majitelky od příbuzných.
Je to moc milý, pohodový a hodný kluk, co si zaslouží spoustu lásky, má skvělou přátelskou a bezproblémovou povahu, je to miláček, mazlík a je zcela nenáročný. S pejsky se snese, kočky prožene, ale vyjde s nimi, má rád vycházky a výletování venku, bude to skvělý společník pohodové rodince, milujícím majitelům, kteří o něj budou pečovat a milovat ho.

Doma zbytečně neštěká, lenoší si v pelíšku, přijel s problémy s prostatou a zánětem močových cest, takže s hygienou se teď vypořádává.
Woody je úžasný, hodný psík, potřebuje stabilní, pohodovou a milující rodinku, co ho zahrne láskou a péčí.

Po příjezdu k nám se u Woodyho projevil zánět močových cest a zjistila cysta prostaty, také chronický zánět v uchu, který je dlouhodobě neřešený. Nyní je Woody po kastraci, čistění zubů, léčíme ouška zánet močových cest, také mu byl vypuštěn Aterom (ucpaná mazová žláza) na boku. Je odčervený, očkovaný, čipovaný, údajně je to pejsek s PP.

Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po dohodě jeho dočasnou tetou, po podpisu adopční smlouvy, předkontrole v novém domově a úhradě adopčního poplatku, nachází se v Praze. Informace o vás a vašich podmínkách pro Jessiho pište prosím na mail : dipu@seznam.cz nebo tel : 602 259 705

Za fotky děkujeme https://www.facebook.com/lvincour