Keksík, 8 kg - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem krásný Keksík, mám 8 kg a 7 let. Prý se to stává, že si starší lidé pořídí štěňátko, a to původně roztomilé štěňátko se pak stane „nechtěným dědictvím“. A to je můj případ. Pánečci zemřeli a nikdo z příbuzných si mě nechat nechtěl. Slyšel jsem, že půjdu do útulku. Od některých pejsků na procházkách jsem slyšel, že útulek není veselým místem, že je plný zrazených psích dušiček. Přál jsem si, aby to bylo jinak, a tak se stalo. Dostal jsem se do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi, odkud vyhlížím svůj domov. Prosím, již napořád...

Jsem moc hodný a poslušný pejsek a miluji mazlení. Aktivita mi nechybí, procházky a jakékoli další činnosti mám rád. V autě jsem hodný, můžete se mnou i na výlet, můžete si mě brát do práce, … Na vodítku umím. Doma jsem hodný, pochrupkávám a po očku Vás budu pozorovat. Hygienické návyky dodržuji. Manipulaci snesu, i paní doktorka se mi líbila O samotě mohu poštěkávat. A když se něčeho bojím, například za tmy venku nebo některých mužů, sice nekoušu, ale také si poštěkám.

Se psy a fenami si chci hrát. Běhající kočky proháním, doma bych si na kočku zvykl. Domov hledám pouze uvnitř..

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný, bez zdravotních problémů.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Radim, okres Kolín.