Bobík - rezervace - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Trpasličí pinč
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 30.11.2023
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník
Evidenční číslo: 208/23

Podrobný popis

Bobík

Evidenční číslo 208/23, vrácen z adopce po čtyřech letech - 30.11.2023

Plemeno: kříženec pinče
Pohlaví: pes
Rok narození (cca): cca 2016
Datum nálezu: vrácen 30.11.2023
Velikost: malý

POKUD MÁTE O BOBÍKA ZÁJEM, ZAVOLEJTE NÁM NA TEL. ČÍSLO 602 144 145 (9.00 - 17.00H). NA SMS ČI EMAILY NEREAGUJEME, pokud není domluveno jinak.

Bobík byl z našeho útulku adoptovaný již v roce 2019, ovšem bohužel majitel začal mít vážné zdravotní potíže a o Bobíka se již nadále nemohl starat. Proto se k nám vrátil zpět.

Jedná se o malého pejska - křížence pinče. Ovšem nenechte se mást tou roztomilostí a velikostí "kapesního" pejska. Bobeš má pořádné sebevědomí, odvahu a duši i srdce velkého psa. Chvíli neposedí, pořád by někde běhal, skákal a něco vyváděl. Odpočívat umí, ale že by ho to nějak zvlášť bavilo, to se říct nedá. Určitě by proto ocenil aktivního majitele se kterým bude chodit na dlouhé procházky a výlety, budou spolu trávit volný čas a nebude jen tak nějakým psíkem na okrasu na gauč. :-)

Je zvyklý žít v bytě, neničí, ovšem pokud se nudí nebo je dlouho sám, tak štěká. Bude potřeba mu vysvětlit, že to je nežádoucí chování a postupně ho učit samotě a klidu. Věříme, že to půjde rychle - je opravdu šikovný a učenlivý, ale nesmí se to podcenit. Na vodítku chodí také pěkně - reaguje na ústní pokyny, na jméno, netahá a drží se člověka. Ovšem tím, že byl celý život psí jedináček a ven na procházky chodil pouze na vodítku, není moc dobře socializovaný s jinými zvířaty. Nemyslíme si, že například s podobně velkou fenou či submisivním pejskem by měl mít problém, ale střední a velcí se mu opravdu nelíbí. Tudíž opět je nutné myslet na to, že bude potřeba ho s jinými zvířaty pomalu seznamovat a učit, že jsou to kamarádi a ne nepřátelé. 

Jinak je Bobík moc milým psem, který je vděčný za pomazlení, podrbání a moc rád sedí svému člověku na klíně. Má rád procházky, různé hry a formy vyblbnutí - nerad je sám. A když se mu něco nelíbí nebo není podle jeho gusta, umí Vám to dát jasně najevo. 

Je očkovaný, čipovaný a domů bude odcházet kastrovaný, popř. pokud bude domluveno jinak, bude brzká kastrace podmínkou ve smlouvě. Potřebuje být členem rodiny nebo alespoň parťákem nějakého aktivního super páníčka, ve kterém Bobík opět najde jistotu a důvěru.

Pro více informací či domluvení si návštěvy našeho útulku, volejte na tel. číslo 602 144 145.

Více na : https://dog-planet.cz/psi-k-adopci/