Dex - NENACHÁZÍ SE V ÚTULKU - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 4 Icon: Velký (61 cm a více)
Aljašský malamut
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Kly, okr. Mělník
Region: Středočeský
Datum nálezu: 01.12.2023
Akt. umístění: DogPlanet - útulek Mělník

Podrobný popis

DEX

Nenachází se u nás v útulku, hledá domov ze svého domova. Pokud máte o Dexe zájem, prosíme, nejdříve si přečtěte, co od plemene očekávat a také popis povahy Dexe. Pokud máte i přesto zájem a vhodné podmínky, můžete volat na naše tel. číslo 602 144 145 (9.00 - 16.00h).

Majitelé píšou : 

"Jmenuje se Dex, je to Aljašský malamut bez PP. V listopadu mu byli 4 roky.
Pořídili jsme si ho, když mu bylo něco přes jeden rok od pána, co ho měl jen zavřeného v kurníku a Dex neuměl vůbec nic.
Momentálně ho máme v baráčku se zahradou. Zahradu miluje, pobyt venku je pro něj skvělým, ale rozhodně musí mít přístup do domu a k lidem. Je zvyklý trávit čas se svou rodinou, spát v teple a být prostě součástí rodiny. Doma momentálně žije s dvěma kocoury. Kočky má rád, ale chce to kočku pohodáře - jakmile kočka začne utíkat, tak ji prožene - jen tak pro zábavu, nikdy by ji nic neudělal.

Je to moc hodný pes, takový ťunťa a trošku rozmazlený. Je dost ukecaný a vše rád komentuje. Jako snad každý seveřan si rád občas postaví hlavu.
S ostatními psy je většinou kamarád, když se správně seznámí - záleží hodně na tom druhém psovi. Dex umí být dost otravný a má srandu z toho, když ostatní prudí."


Je kastrovaný, čipovaný a pravidelně očkovaný. Podmínkou adopce alespoň jedna nezávazná návštěva a "zkušební" procházka. Také průběžný kontakt s námi / majitelem, fotografie a informace, jak se Dex zabydlel a jak se mu daří.