Durman - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Adopce pejska v naší organizaci není o tom, že nám mezi dveřmi šoupnete tisícovku a odvádíte si psa. S budoucími majiteli se vždy napřed chceme seznámit a k tomu je i nezbytně nutné, aby si zájemci nastudovali podmínky adopce. 

Durmánek se narodil na apríla roku 2021 a jeho start do života nebyl úplně v topu. V srpnu letošního roku se mu ale začala rýsovat naděje, která nakonec dobře dopadla a tak Durmánek s dalšími šesti bíglími kamarády přistál na našem dvoře. 

Durmík je tedy dva a půl roku starý bíglí chlapík, s elegantníma dlouhýma nohama a hranatou kebulkou. Než se dostal k nám, tak žil v kotci s dalšími bíglíky a znal jen pár lidí v bílých pláštích. Na světě je pro něj tedy vše nové a nová rodina musí počítat s tím, že ho bude muset všechno naučit a bude mu muset vrátit víru v lidi. 

Začali jsme na tom pracovat už u nás. Durmík se naučil chodit na vodítku a hezky svého člověka následuje. Taky se naučil žít v domácnosti paní řídící a zjistil, že se slušní pejsci venčí výhradně venku. 

I když je Durmík zatím plašší povahy, víme už teď naprosto jistě, že z něj bude pořádně akční prďák. Hledáme mu tedy zájemce, kteří jsou opravdu aktivní a rádi tráví čas venku. A to v každém počasí. 

Uvítáme zájemce se zkušenostmi s bíglem. Naopak nebudem preferovat zájemce z řad rodin s malými dětmi (minimálně 12+).

Durmík odejde do adopce kompletně očkovaný, odčervený, ošetřený proti blechám a klíšťatům, čipovaný s vlastním petpasem a již také úspěšně kastrovaný.

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.