Petra - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Adopce pejska v naší organizaci není o tom, že nám mezi dveřmi šoupnete tisícovku a odvádíte si psa. S budoucími majiteli se vždy napřed chceme seznámit a k tomu je i nezbytně nutné, aby si zájemci nastudovali podmínky adopce. 

Fenečka Petra, u nás řečená Pecina nebo Pecka, se narodila na jaře letošního roku kdesi v osadě na východním Slovensku a k nám pak přijela v rámci spolupráce s útulkem Na konci sveta. Již jako malé štěňátko přišla někde o pravé očičko. Dle vyšetření na klinice došlo k jeho vypíchnutí a vytečení. Ale díky tomu, že je Pecka zvyklá žít jen s jedním okem, tak si svůj handicap nijak neuvědomuje a funguje jako úplně normální pes. 

Dost mě mrzí, že se na fotkách tváří tak nešťastně. Přitom v reále je úplný opak - veselá a mazlivá holčička, která vleze na klín každému, kdo se na ni usměje. Posledně s námi šla výlet na Maleník a odběhla si víc jak deset kilometrů jak nic. Se všemi se kamarádila a doma pak spala jak dudek. 

Pecka žije v domácnosti paní řídící a je tak zvyklá na teplo krbu a naučená, že se hodní pejsci venčí výhradně venku. Moc ráda chodí na procházky a naprosto v pohodě vychází se všemi psy. Kočky a jiná domácí zvířata vyzkoušené nemáme. 

Pecku bychom rádi viděli u přiměřeně aktivní rodiny. Ale z čistě preventivních opatření bychom nedoporučovali k úplně malým dětem - děti nemáme vyzkoušené vůbec.

Pecka odejde do adopce kompletně očkovaná, odčervená, ošetřená proti blechám a klíšťatům, čipovaná s vlastním petpasem a s podmínkou kastrace po roce věku (ošetřeno dočasnou smlouvou). ✉️

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení