JERRY - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 měsíců

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9m Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Teta mi dala jmono Jerry a vlastně je to moje první jméno v životě. V osadě, kde jsem dosud bydlel, jsem žádné jméno neměl a také jsem tam zažil hodně, hodně bolesti. Bohužel vám neumím říct, co přesně se mi stalo, ale vím, že jsem přes dva týdny jenom ležel a nemohl jsem vstát. Ležel jsem dokud nepřišla záchrana, jel jsem rovnou na rentgen a pan doktor řekl, že ta noha je už zlomená hodně dlouho.
Je mi teď asi 4 - 5 měsíců a už si zase hezky běhám a dneska byste na mě ani nepoznali, co jsem musel prožít. Nožku mi už sice nešlo operovat, srostla dobře sama, jsem zase veselý kluk, co by rád našel své nové páníčky a užíval si štěněcí život, o jaký jsem byl ochuzen.
Miluju všechny lidi i pejsky a hledám milující domov, kde mě zahrnou láskou a kde prožiji skvělý, pohodový život."

Jerry je asi 5 - 6 měsíční štěně křížence Německého ovčáka. Od malička bydlel u asociálních lidi ve špinavé osadě, kde ho nechali bez pomoci skoro 3 týdny se zlomenou přední nohou. Je to velmi milý, mazlivý, veselý a hodný pejsek, přesto, že prožil neskutečnou bolest a zoufalství, nezanevřel na lidi, miluje jejich společnost a konečně si užívá šťastných štěněcích chvil. Je hravý, rád si dovádí s pejsky, běhá po zahradě a touží po kontaktu s člověkem, lásce a psí zábavě.
Ačkoli pochází v nevhodných podmínek, je velice šikovný, hezky se socializoval v novém prostředí a už je připraven na odchod k nové stabilní rodině.
Hodil by se k rodince v domečku se zahrádkou, může i k hodným, rozumným dětem, rozhodně bude rád za psího kamaráda.

Jerry potřebuje stabilní zázemí zodpovědné rodiny, milující a vychovávající páníčky, další správnou socializaci a péči, zaslouží si poznávat ve svém životě už jen lásku, lakavé a vlídné zacházení.
Nyní váží 12kg, v dospělosti váhu odhadujeme do 25 kg. Je odčervený, odblešený, čipovaný, očkovaný. Do adopce může odjet po předchozí návštěvě v dočasné péči, po předkontrole v novém domově, podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace v dospělosti a úhradě adopčního poplatku.
Při kastraci se provede kontrolní RTG původní zloemné nohy, včetně RTG kyčlí - v naší režii na pražské klinice Ivet.

Nachází se poblíž Jesenice u Prahy u dočasné tety Radky – 777 310 185. Informace o vás a vašich podmínkách pro Jerryho piště prosím na dipu@seznam.cz nebo volejte na 602 259 705 Za fotky děkujeme moc https://www.facebook.com/svatia.foto