Bowie

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: RTW - naše láska, jejich naděje z.s.

Podrobný popis

Útulek Trója

Bowie pořád hledá domov. Mezitím ho měl u sebe jeden rodinný známý, takže máme nové poznatky. Bowie nemá vůbec problém s lidmi ani s dětmi, jen musí přemýšlet a nedělat blbosti. S fenkami vychází dobře, nechá se dokonce srovnat od borderky a to až tak, že před ním ubránila i kocoura. Dokonce byl venku i s psím klukem a ani tam nebyl problém. Tudíž všechno je jen o vedení. Teď je zase zpět v bytě. Potřebuje co nejrychleji nový domov a ideální by byl domek se zahradou, protože má rád volný pohyb a prostor, ale zároveň je dost kontaktní, takže určitě s přístupem do domu. Je prý i docela poslušný, i když toho moc neumí, vše je třeba dotáhnout.

Bowík hledá nový domov. Jeho páníček vážně onemocněl a už se nebude moct o Bowíka dále starat. Je to 2 a půl letý pes, zvyklý v bytě, ale domek se zahradou s bydlením uvnitř by byl lepší. Svého člověka Bowík miluje, je mazlivý, hravý, prostě miláček. Jedinou mouchu má, a to že když něco ukradne,nechce si to nechat vzít, což jde ale trénovat výměnou, jen nesmí člověk chtít všechno hned. Psů si spíše nevšímá, pokud po něm nějaký nevyjede první. S fenkami to má podobné, když na něj vyjede, on také, když ne, tak na ni kňučí, s fenkou by se musel pomalu sžít, muselo by se to vyzkoušet. V případě zájmu pište do zpráv nebo volejte na telefon 724394026
V komentářích najdete ještě videa, protože fb zřejmě zase dělal vylepšení, takže už zase na stránkách nejdou dávat fotky a videa dohromady,to to tedy dlouho netrvalo. ????