Bromík

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 4 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: RTW - naše láska, jejich naděje z.s.

Podrobný popis

Bromík je ani ne 3letý psí kluk,který žil spokojeně v bytě s páníčkem, byl na něj fixovaný, chodili ven. Bohužel začal páníček dělat 12ky a Brom byl příliš dlouho zavřený. Do toho dostali výpověď v bytě a Brom musel pryč. Podle původních informací v inzerátu ještě od páníčků to vypadalo, že je socializovaný, vychovaný a úplně bez problémů. Na místě jsem se pak dozvěděla, že to s tou socializací tak super není, že venku chodí s náhubkem, protože na někoho občas vystartuje. S výchovou to také nebylo úplně top, protože naskakoval a byly prý problém i odchody z bytu bez něj,byl potřeba dobrý úplatek. Každopádně měl ale normální fajn život, jaký by měl mít každý pes, na nějaké ty mezery.
 
Brom byl samozřejmě úplně zoufalý z toho, že je najednou tady, páníček nikde, navíc má být venku ve výběhu. Druhý den mě s náhubkem napadl, když jsme se ocitli spolu ve výběhu. Brom neměl první týdny o nic moc zájem, byl nešťastný. Chodili jsme na procházky, do výběhu jsem ho zavírala trochu oklikou, nechtěla jsem ho více nervit. Nakonec jsem ho přesunula na strategicky lepší místo za domem a tam už je vše úplně bez problémů. Navíc nechtěl čůrat a kadit na štěrk a v nynějším výběhu je tráva. Krmila jsem ho z ruky, zvykali jsme si na sebe.
 
Rozkoukal se, ožil, vítá mě, procházky si užívá, poskakuje, dovádí, hraje si. Venku se na někoho občas zaměří. Jak mi uvěří úplně, začneme na tom aspoň v rámci časových možností pracovat.
Bromík bude k adopci, ale určitě za ním musí zájemce dojet víckrát a musí se poznat.