Hájenka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 5 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Kapka pro tlapky, z.s.

Podrobný popis

Hájenka

O tom, že jsme přijali pod náš spolek Hájenku už víte. Kdo si na Hájenku pamatuje, si jistě vzpomene, že to není pes, který byl týraný nebo zanedbaný. Hájenka měla svoji paničku, která ji milovala. I proto, když už se o ní nedokázala sama postarat, jí začala hledat nový domov. To se bohužel nepovedlo, a tak rodina oslovila nás jako spolek.

Hájenka se narodila 24. 12. 2018, je to zdravá, mladá fenka, která je celý život pravidelně očkovaná. U nás podstoupila kastraci a dneska nastal ten pravý čas, začít hledat této velmi chytré fence nový domov. Hájenka jako skoro každý pes, kterého vezmeme do péče, potřebuje nabrat kondici. Vzhledem k tomu, že její panička byla vážně nemocná, už tolik toho pohybu neměla a spíš jen papala.

Hájenka miluje společnost svého pána. I když u své bývalé majitelky byla zvyklá žít venku v zateplené psí boudě. U nás tuto možnost zamítla. Když jde smečka domů, musí jít domu přeci i ona. Gauč to je její volba.

Hájenka u nás krásně funguje. Byla zvyklá na menší pejsky. Ani u nás s nimi problém nemá. Čeho se však trošku bojí jsou větší pesani. Před nimi se schovávat za svým pánem. Měla lovit kočky a slepice. V naší domácnosti jsou kočky 3, několikrát mezi ně šla bez jištění a nic jim neudělala. O samotě s kočkou si jí ale zatím troufnout nenecháme. Doma zvládá hygienu na 1. Když odcházíme z domu, většinou si Hájenka lehne za dveře a v tichosti a bez ničení čeká na náš příchod.

Pro Hájenku hledáme rodinu, která jí bude brát za právoplatného člena. Venkovního bydlení si užila dost a prý by radši bydlela se svojí rodinou v teple doma.

Pokud máte o Hájenku zájem, prosím o vyplnění dotazníku. Po jeho vyplnění Vás budeme informovat. ????