AMY

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

,,Jmenuji se Amy a jsem maličká sedmiletá holčička, která přišla o svůj domov, a tak bych se vám všem chtěla nyní představit s nadějí, že opět najdu milující náruč, která mě už nikdy neopustí. Jsem veliký miláček a svého člověka miluju nade vše, jen si k němu nejdříve musím najít cestu. To víte, žijete si spokojeným životem se svou paničkou a ta se vás jednoho dne musí vzdát a tím vám tak otočí celý váš život vzhůru nohama a už zkrátka nemáte v každého ihned stoprocentní důvěru. Ale věřte mi, že jakmile se správně seznámíme, ukážete mi, že mi chcete dát jen lásku a pocit bezpečí, tak se z nás stane nerozlučná dvojka a budeme vše dělat spolu. Budu vás oddaně následovat s vědomím, že mi nic zlého nehrozí, nechám se nosit, mazlit a večer se k vám spokojeně schoulím na gauči. Potřebuju empatického páníčka, který se nezalekne mého počátečního brblání a nejistoty a dá mi tolik času na seznámení, kolik budu potřebovat, slibuju vám, že pak nebude litovat. Vaše Amy.“

Amy je 7 letá, 2,7 kila vážící minifenečka, kříženka pražského krysaříka, či trpasličího ratlíčka. Amy miluje lidi nade vše a je to velmi oddaná, hodná a citlivá holčička. Zpočátku je zdrženlivá i nedůvěřivá i k cizím lidem, ale se svou tetou a jejími blízkými je již velká kamarádka a jakmile zjistí, že ji nic zlého nehrozí, stane se z ní mazlivá a věrná holčička, která se schoulí ve vaší náručí a bezmezně se do vás zamiluje. Je to holka, co potřebuje ochraňovat, hledáme pro ni bezpečné stabilní zázemí v klidnějším prostředí, a především úžasné a laskavé majitele. Doma bude nejraději jako jedináček, vzhledem k její špatné zkušenosti se psy. Procházky má moc ráda, ale kvůli tehdejšímu napadnutí velkým psem, během kterého přišla o oko, má tendence ukázat kolemjdoucím pejskům, že je správný obranář.

Hledáme pro ni tedy klidný domov, klidně v domku se zahrádkou, mohla by i do bytu, v klidnější části, ale v tomto případě je nutné počítat s tím, že se s kolemjdoucími pejsky nebude Amy družit ani seznamovat a bude lepší ji častému setkávání se se psy nevystavovat. Hledáme pro ni stabilní domov, kde bude mít spoustu lásky a pozornosti, vlídně zacházení, není to pes vhodný pro pokročilé seniory ani k malým divokým dětem.

Amy je odčervená, čipovaná, očkovaná kastrovaná, je po operaci oboustranné tříselné kýly a čistění zoubků, krevní testy má v pořádku. Dočasky De De z.s., Praha, návšteva možná po dohodě v dočasné péči .

Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy, předkontrole v novém domově a úhradě adopčního poplatku, informace o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705

Za nádherné fotečky mockrát děkujeme https://www.facebook.com/sara.s.mala