Laky

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 4 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Laky
Věk: cca 3 roky
Velikost: 31 kg
Snášenlivost: děti a pejsci bez problémů
Nachází se: Jemnice (Vysočina)
Kontakt: https://forms.gle/pcLWd2nqaJx1haXq5
Laky je tříletý kříženec belgického ovčáka a to je nejvnímavější období, kdy pes potřebuje nejvíce pozornosti svého páníčka. Svůj dosavadní život strávil sám zavřený ve zděné budově. Sem tam se mu podařilo utéct a tak na svých toulkách poznával své okolí. Časem se na Lakyška usmálo „štěstí“ a dostal šanci na nový začátek. Bohužel ani tato světlá chvilka netrvala dlouho. Pán, který mu nabídl nový domov, mu nedal ani týden aby si zvyknul na nové prostředí, a tak se v září 2023 Lakyho ujal náš spolek a nabídl mu dočasný domov. Při převzetí byl velmi hubený a trpěl silným průjmem. Následně byl veterinárně vyšetřen a postupně se v dočasném domově dal do pořádku. Nyní je z Lakyho mladý, silný a zdravý pes, který pravidelně navštěvuje cvičák a snaží se dohnat to, co díky nezodpovědnosti svých minulých páníčků zanedbal. Vyklubal se z něj velmi chytrý a učenlivý pejsek. S ostatními pejsky nemá žádný problém. Kočky nejsou vyzkoušeny. Děti mu nevadí, ale vzhledem k jeho velikosti, doporučujeme rodinu buď bez dětí, nebo s již většími dětmi, kteří vědí jak se k pejskům chovat.
Laky bude potřebovat aktivního páníčka, který se mu bude věnovat a kterého bude bavit cvičení se svým čtyřnohým kamarádem. Je to skvělý společník na výlety.
Pokud by jste chtěli nabídnou Lakymu nový domov, prosíme o vyplnění dotazníku. https://forms.gle/pcLWd2nqaJx1haXq5.
Do nového domova půjde očkovaný, čipovaný, kastrovaný, po kladné předadopční kontrole a sepsání adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.
Datum a místo příjmu: 4. 9. 2023, Měcholupy
Za krásné fotečky děkujeme: https://www.facebook.com/michaela.pivonkova.