hodný Felix

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Felix, mám asi 9 let a 24 kg, potřebuji přibrat, což se mi již daří. Jsem krásný německý ovčák, ale to je prý má smůla, protože německých ovčáků je všude opuštěných hodně a moc lidí je nechce. Proč? Jsem zlatý pes, který si také zaslouží zažít to krásné, konečně.. Denně si nechám zdát o krásném novém domově a nebudu ztrácet naději... Prosím, adoptujte mě.

O mé minulosti se toho moc neví. Jako nalezenec jsem putoval do útulku, kde jsem se necítil dobře, proto paní z útulku zavolala spolku Psí senioři v nouzi s prosbou o umístění v jejich dočasné péči.

Aktivita mi nechybí, procházky mám rád, na vodítku umím, ale stačí mi i zahrádka. Ploty tendenci přeskakovat nemám. Rád se mazlím a začal jsem milovat gauč :-) . O samotě jsem moc hodný, neničím, neštěkám, když půjdete například do práce, trpělivě doma počkám. Hygienické návyky dodržuji. Jízda autem mě baví. Některé manipulace na veterině se bojím, ale s košíkem jí hravě zvládnu.

Psy a feny snesu rozumné a spíše střední až větší. Pokud máte psího parťáka/parťačku, přijeďte i s nimi a vyzkoušíme, jak si sedneme. Koček si nevšímám.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě (ne kotec, bouda).

Jsem kastrovaný, čipovaný, přeočkování mě čeká. Užívám kloubní výživu a špatně slyším. Jinak zdravotní problémy nemám.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Liberec.