Borinka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Knírač velký
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem dáma Borinka, mám 6 let, 37 kg, ale potřebuji ještě alespoň 5 kg zhubnout. Pánečci vážně onemocněli a již se o mě nemohli starat. Často jsem slyšela, že neví, co se mnou. Měla jsem jít do útulku, ale hodná paní z úřadu to nedopustila, prý by to pro mě, Borinku z bytu, byl velký šok. Opuštěných pejsků je tolik a adopcí málo, musela jsem si tedy několik měsíců počkat, než se uvolní dočasná péče ve spolku Psí senioři v nouzi. Nyní jsem již připravena k adopci a moc prosím, dejte mi domov. Tím, že mně adoptujete, pomůžete tak mně, ale zároveň i další fence/pejskovi v nouzi, protože se tak pro ně uvolní místo.

Jsem moc hodná, mazlivá, veselá, zvídavá. Vše musím očichat, zkontrolovat, a vše je to tak zábavné :-) To samé jízda autem, výlet, wow, jsem v sedmém nebi. Hygienické návyky dodržuji, neničím. Na vodítku zprvu trochu táhnu, to samou radostí.

Miluji lidi, děti (jen u malých je třeba dávat pozor, abych je neporazila), ostatní psy a jiná zvířata, včetně koček, drůbeže. Jsem prostě pohodářka, která potřebuje třošku pohybu, vyžití a hodně lásky.

Jsem kastrovaná, očkovaná, čipovaná, nyní bez zdravotních problémů. Jak jsem již říkala, potřebuji ještě hubnout.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí adopční poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Dvůr Králové nad Labem.