dědulka Mikeš

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Mikeš, kříženec maďarského ohaře, mám 12 let, 18 kg. Mého pánečka odvezli do nemocnice, kde později zemřel, a příbuzní se o mě nechtěli starat. Skončil jsem v záchytných kotcích. Je smutné, že taková událost může být vysvobozením. Byl jsem silně podvyživený, měl svůj svět, před hlazením uhýbal, choval jsem se, jako kdybych dlouho nebyl venku. Nyní jsem v dočasné péči spolku Psí senioři v nouzi, kde si znovu osvojuji chůzi na vodítku, hygienické návyky a hlavně to mazlení začíná být tak krásné. K tomu mi dočasná panička slíbila i nový, krásný domov. Jsem jak v Říši divů a prosím, ať to není jen sen!

Jsem hodný pejsek, doma neničím, hygienické návyky také dodržuji (již jen výjimečně mi loužička „ujede“). Zprvu jsem trošku poplakával, ale to nejspíš ze změny. Manipulaci snesu, i na veterině jsem byl hodný. Na vodítku chodím hezky. V autě o mně nevíte. Psy, feny mám rád, chci s nimi být kamarád. A pokud mi vynadají, sklopím uši a odejdu. Mohl bych i ke kočkám a rozumným dětem.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě. Jsem kastrovaný (chemická kastrace, měl jsem větší prostatu), očkovaný, čipovaný, krev, srdíčko, sono vyšetření mám v pořádku. Neslyším. Potřebuji přibrat, což se mi již daří.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Náchod.