velký dobrák Štefánek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Knírač střední
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Štefánek, 20 kg, cca 12 let, ten nejúžasnější pejsek, velký dobrák. Celý život jsem žil v kravíně, svým životem. Nikdo mi sice neubližoval, ale moc pozornosti jsem neměl. Bylo to zvláštní, toužil jsem po životě, o kterém jsem slyšel štěkat jiné pejsky. Vysvobozením pro mě bylo, že jsem zestárnul a již jsem nebyl potřebný. Tak jsem se dostal do útulku, který spolupracuje se spolkem Psí senioři v nouzi. Putoval jsem do jejich dočasné péče a sním svůj sen o tom správném psím životě. Prosím, adoptujte mě.

Když mě začali hladit, říkal jsem si, co to je? Bylo to stále hezčí a hezčí, až jsem si na to zvykl natolik, že bych se mazlil a smál ideálně pořád :-) Jsem moc hodný, pohodový, bezproblémový. Doma se chovám krásně, neničím, neštěkám, hygienické návyky dodržuji. V autě o mně nevíte. Veškerou manipulaci snesu, i u nepříjemných úkonů na veterině jsem ani nezavrčel. Na vodítku umím. Na procházky mohu, mám je rád, ale případně mi stačí i zahrádka.

Se všemi psy i fenami jsem kamarád. Mohl bych i ke kočkám a rozumným dětem.

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě. Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný, krev, srdíčko, sono vyšetření mám v pořádku. Užívám kloubní výživu. Jsem slepý, ale krásně se s tímto handicapem učím žít.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.

Reportáž o Štefánkovi je zde - https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-blesk-tlapky/749256/stefan-stravil-zivot-v-kravine-pak-se-ho-zbavili-ted-konecne-poznava-lasku-a-vyhlizi-domov.html