Jerry - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Border kolie
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jerry
Věk cca 4 roky
Velikost střední ( kříženec BOC)
Snášenlivost: jen jako jedináček, děti raději starší, kočky nevíme, psy i feny si vybírá, proto raději jako jedináček
Nachází se : Praha
Kontakt : Fb: Michaela Antošová, tel: 723430185
 
Jerrry, srdečný kříženec border colie, hledá nový domov.
Tento pes je neobyčejný parťák. Hledá k sobě majitele, který bude mít trpělivost a aktivní životní tempo.
Jeho povaha je náročnější, není to žádný gaučák. Vyžaduje klidnou ruku a konzistentní výchovu. Jerry je teritoriální. Pro svého páníčka by skočil i do ohně. Stejně tak i pro rodinu a přátele. Je to hlídač smečky, který nerad pouští ke svým ostatní.
V minulosti si Jerry prošel složitým dospíváním a tak je k neznámému okolí velice netečný. Nemá rád cyklisty,špatne reaguje na popeláře a celkově mu nesvědčí ruch velkoměsta.
S dočaskářkou začali cvičit chůzi na vodítku v rušném prostředí a postupnou socializaci, v tom však bude potřeba nepolevovat a ve cvičení pokračovat. Je to láska, ale má trochu ADHD, stejně jako 80% BOC, prostě stálý puberťák. Je to pes, který miluje aportování a bude rád, když si s ním budete hrát, když jeho chuť pro aport využijete ku prospěchu. Díky své aktivitě je ideální do sportu, agility, dog tracking, ve sportu se meze nekladou. Rád se učí novým věcem.
Pro Jerryho hledáme klidné prostředí s velmi aktivním páníčkem, ocení bydlení v domku se zahradou, kde by mohl mít volný pohyb a hlavně přístup do domu. Nedoporučujeme ho do centra měst, opravdu toto prostředí nezvládá a je pak následně reaktivní. Starší děti, které vědí jak se k pejskovi chovat nejsou překážkou, jen je potřeba myslet na to, že Jerry má tendence žárlit a svého pána si přivlastňovat.
Pokud jste připraveni přijmout výzvu a máte zkušenosti s náročnějšími psy, kontaktujte nás, rádi vám poskytneme další informace a zorganizujeme setkání s tímto úžasným psem.
Do nového domova odjel půjde očkovaný, čipovaný, kastrovaný, po kladné předadopční kontrole a sepsání adopční smlouvy na kterou se váže adopční poplatek. Postup adopce naleznete na našich webových stránkách :
Za krásné fotky děkujeme :