KORA

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 3 Icon: Velký (61 cm a více)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Místo nálezu: Ostravsko
Region: Moravskoslezský
Akt. umístění: Psí sen o.s.

Podrobný popis

Důležité upozornění! Pro naše svěřence hledáme domovy pouze uvnitř s možností přístupu ven, a kde budou vzatí jakožto právoplatní členové rodiny. Žádné kotce, boudy, případně pobyty pouze, nebo výhradně venku, či jako ostrahu vašeho majetku! Pokud respektujete tuto informaci, můžete se již věnovat výběru vašeho budoucího miláčka. Děkujeme za pochopení!

KORA To že má jen 3 nožky jí nevadí .... za jejím handicapem zase stojí člověk. Zuboženou, s demodexem a s bolavou nožkou, ji její "pán" přehodil přes plot útulku. Stala se nepotřebným a zbytečným zbožím, kterého se člověk s klidným svědomím zbavil, umyl si ruce a šel dál

Kde a jak Kora žila, nikdo neví. Můžeme se jen domnívat. Nožka se starou, špatně srostlou zlomeninou musela být amputována. Nešla bohužel zachránit. Kdyby se léčila včas, mohla být dnes naprosto zdravý pes. Kora svůj úděl trojnožky nese statečně a se svým osudem je smířená. Miluje život a svět kolem sebe. S úsměvem a jiskrami v očích vítá každé nové ráno, těší se, co nového jí ten den přinese a s velkým vděkem přijímá lásku a péči útulkové tety. Na svět se dívá zvesela, poznala kouzlo hraček, míčků a konečně je šťastná. Všechno a beze slov má ve svých nádherných jantarových očích ....

Kora je 3-letá, překrásná kříženka NO. Má přátelskou a jemnou povahu, miluje lidskou společnost, děti i psí kamarády. Mouše by neublížila. Jediné co, tak na kočičky je trochu drsňák :) Ví, že život je dar a podle toho se chová. Váží 24 kg a bere kloubní výživu. Potřebuje se dostat do kondice a trošičku zhubnout, aby jí to lépe běhalo. Vet kolečko a veškerou léčbu už má za sebou, je očkovaná i čipovaná. Pokud se nestihne kastrace v útulku, bude to podmínka v adopční smlouvě. A nás čeká ten poslední a nejtěžší úkol.....vybrat pro ni ten nejlepší domov, kde ji budou milovat, věnovat se jí a vynahradí jí ztracená léta jejího mladého života. Už nikdy nesmí poznat zradu člověka. Chceme jí dopřát sladký a plnohodnotný život, jaký si zaslouží každé zvíře.

Hledáme pro Koru rodinku. Odrostlé děti i psí parťák klidné povahy jsou vítáni, taktéž domek se zahradou a přístup dovnitř. Potřebuje být součástí domova, potřebuje cítit, že je právoplatným členem lidské smečky a že jí nikdy neopustíte. Že se na Vás může ve všem a vždy spolehnout. Kora je připravena na svůj životní krok. Krok směrem k domovu.

Vážení budoucí páníčci, adopce je důležité životní rozhodnutí pro celou rodinu. Je to závazek na roky a proto si adopci dobře promyslete. Pes není věc, kterou můžete při prvním nezdaru vrátit. Trvá pár dnů, někdy i týdnů, než se spolu oťukáte a sžijete.

Pokud se vám Felix líbí, prosím napište nám info o sobě, o vaší rodině a co můžete Felixovi nabídnout, preferujeme formou sms na telefonní číslo +420606175317. V krajním případě použijte mail hupina@seznam.cz   ...   

Vhodným zájemcům se ozveme zpět! Nezáleží, kdo se ozve první.

Zároveň vás prosíme o trpělivost, jsme dobrovolníci, chodíme do práce a po práci se věnujeme pomoci psům v nouzi. Budeme se snažit vás kontaktovat zpět v co nejkratší možné době. Vzhledem k množství pejsků a zájemců, toto může trvat i 3 dny. Děkujeme za pochopení.

Důležité info ohledně adopčního poplatku, kastrace a zasílání infa a fotek o pejskovi!

Rádi bychom, abyste věděli, že si vemi vážíme Vašeho zájmu o pejska v nouzi a Vaší energie pomáhat. Proto je dobré ještě před výběrem pejska a konečným rozhodnutím o adopci připomenout nejdůležitější informace, které napomohou předejít opakovanému zklamání psa návratem do útulku a také případnému nedorozumění. Prosím řádně přečtěte níže napsané.

Adopční poplatek, kastrace a povinnost posílat organizaci, případně dočaskáři, min. 2 x – 4x ročně fotky, videa pejska a zprávy o pejskovi, jak se mu daří, zda je vše v pořádku a to po zbytek života psa. Takto zachránění psíci, potřebují skutečně stabilní milující rodinu a proto je nutné pravidelně podávat Info. V případě jakýchkoli problémů týkajících se budoucnosti psa, jste také povinni vždy informovat útulek, či organizaci, od které jste si pejska adoptovali.

Vždy je nutné uhradit adopční poplatek, Dobrovolné organizace vynakládají nemalé finanční prostředky na pomoc a záchranu zvířat v nouzi a mohou pomáhat pouze díky sponzorským darům. Adopční poplatek je součástí podmínky adopce.

Pokud není zvíře vykastrované a není jiný důvod proč nekastrovat, (sdělí vžy konkrétní útulek), tak se nový majitel smluvně zavazuje zvíře vykastrovat.

Prosíme, respektujte vše zmíněné, vyhneme se tak oboustrannému nedorozumění a NIKDY nezapomínejte, že toto vše děláme společně pro spokojený život pejska, který si už minimálně jednou prožil zklamání! Velice Vám děkujeme za respekt, trpělivost a pochopení!