Kessy

Pohlaví

Fena

Věk

4 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Fena 4 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: RTW - naše láska, jejich naděje z.s.

Podrobný popis

AKTUALIZACE 10/2023: 

Kessy (4 roky) jak ji člověk zbaví zbytků nejistoty, je to veselá, nadšená hopsanda, které s klidem jde sáhnout i v zápalu hry pro míček až do tlamy. Osobně mi více sedí spíše psi než fenky, ale s touhle bezva holkou není těžké se naladit na stejnou vlnu. Jak ji člověk více pozná, musí se zamilovat. Najde se pro Kessy zkušenější páníček, který by si poradil s její počáteční nejistotou a dal téhle božandě konečně domov, jaký si zaslouží? (Helena)
Volejte nebo pište: 724 394 026

 

Kessynka, 4 roky, žila s fenkou BSP, ale jinak feny moc ráda nemá, možná by snesla větší, než je ona sama, s většími psy kluky vychází dobře. Žila sice s malým dítětem, ale mám pochybnosti v přístupu, takže domov hledá raději bez dětí. Kessy nebyla dobře socializovaná, cizím nevěří, rozhodně není agresivní, jen je třeba jí dát prostor a umět psa číst.

Pohladit se po chvíli nechá, ale nepřehánět a za chvíli přijde třeba zas. Ani já ani Helča jsme s ní neměly problém vůbec, vychází i s Helči manželem Honzou od začátku. Když měla návštěvu rozumného klidného pána, všechno bylo super, když přijel hektický chlap, co dělal prudké pohyby a hned ji chtěl hladit, byl to problém, po něm vyjížděla. Ale opravdu to není žádná dračice.

Kessy už by si domov rozhodně zasloužila. Bohužel je dosud přes veškeré snahy při mazlení nejistá, ona je mazel, má to ráda, ukáže břicho, je vděčná a zlatá, ale protože se na ni v původním domově řvalo, ani nevěděla proč, jen dala pac,ale teď zrovna bylo bahno... Moc se opřela... Při mazlení je šlápla... Tak do teď prostě u mazlení neví, kdy by mohla dostat seřváno. Pak nemá být nejistá. Nebyla týraná, to ne, ale přístup hrůza.