Růženka hledá domov ❤️❤️❤️ - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Pudl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Staré město
Region: Královehradecký
Akt. umístění: PSÍ LÁSKA BEZ HRANIC z.s.

Podrobný popis

Růženka hledá domov ♥️

 

PROSÍME ZÁJEMCE NEPSAT EMAILY, ALE VOLAT NA TEL 777 599 405.  DĚKUJEME 

 

Zdravím vás všechny, mé jméno je Růženka, princezna Růženka ☺️. Jsem cca 5,5 roku stará, milá, aktivní, přátelská holka a zároveň i takový medvídek na mazlení. Budu s vámi jako stín na každém kroku, už nikdy nebudete sami ani na toaletě a hlídat budu veškerou vaší činnost, i postelovou romantiku ☺️
Zároveň zbožňuji veškerou venkovní aktivity, dlouhé procházky, blbnutí. Až se s vámi zabydlím a zvyknu si na vás, určitě nepohrdnu cvičákem či agility. Prostě potřebuji hodně vyžití.
Jsem prý kapku ukecaná, jako každá ženská. Občas si štěknu, občas i trochu víc :-D Hlavně bych k sobě potřebovala i nějakého psího parťáka, miluju všechny. Nevím, jestli bych bez něj zvládla samotu, pokud půjdete do práce či mě budete muset nechat doma bez vás z jiného důvodu.
Děti mi vadit nebudou, mám je ráda. Jen k chlapům mám stále nedůvěru. Dlouho mi trvá, než aspoň nějakého vezmu kapku na milost.
Takže pokud mi můžete nabídnout ten můj vysněný domov na míru, čekám tu na vás!!

Růženka je 5,5 letá fenka pudlíka, hledáme pro ní aktivní rodinku, můžou být i děti, které ví že pejsek není hračka. Vodítko zvládá výborně, hygiena naučena. Občas trochu uštěkaná. Je kastrovaná. Nachází se v dočasné péči ve Starém Místě, okr. Jičín. Domů půjde na adopční smlouvu s adopčním poplatkem.
V případě zájmu o adopci volejte na telefonní číslo: 777 599 405