slepý mazlík Čiko - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

10 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 10 Icon: Střední (31-60 cm)
Mops
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Čiko, mám 9 let, 8,5 kg. Žil jsem s pánečkem v maringotce, té veterinární péče jsem moc nezažil, ale stále jsme měli sami sebe. Miloval jsem svého pánečka celým srdcem, byl jsem mu věrně po boku, v dobrém i zlém. Pak se začalo všechno kazit. První jsem oslepl. Zprvu jsem nechápal, co se děje, ale snažil jsem se být silný, a o to více jsem vnímal svého milovaného sluchem, čichem. A poté... V posledních jeho dnech jsem byl uvázán, cítil jsem, že bude ještě hůře. A bylo... Zemřel mi a já tam zůstal úplně sám. Co se mnou bude? Je toto konec? Ptal jsem se. Pak přijeli příbuzní a odvezli mě do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi. Prý zlé zážitky již skončily a já budu znovu milován. Prosím, adoptujte mě.

 

Jsem moc vděčný, mazlivý, kontaktní pejsek. Na to, že jsem slepý, se orientuji krásně! Hygienické návyky dodržuji, neničím. O samotě pláču, ale když mám u sebe druhého pejska, tak ne. Prostě, nechci již být nikdy úplně sám. Na vodítku umím, procházku zvládnu i delší. V autě jezdím rád. Manipulaci snesu.

 

Mohu i k dětem, kočkám a budu rád za psího kamaráda/kamarádku. Domov hledám pouze uvnitř.

 

Jsem zdravý, kastrovaný, čipovaný, očkování mě čeká.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Ústí nad Labem.