Nero - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 1 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Doggoland z.s. - Dájiny dočasky

Podrobný popis

NERO HLEDÁ DOMOV 

9 měsíců starý krasavec Nero hledá ten nejlepší domov. Přijel k nám z vyloučené lokality, kde rostl jako kůl v plotě. S dočaskovou tetou se každý den učí, ale s tréninkem a výchovou bude potřeba pokračovat i v novém domově. Nero je opravdu přerostlé štěně, které má už teď skoro 40kg, ale občas si myslí, že je velikosti čivavy. Určitě není vhodný k malým dětem, mohl by je nevědomky porazit. Povahově to je dobrák, který je hravý a mazlivý. Je to také obrovský milovník míčků, jakmile má svůj míčko-dudlík, tak je to nejhodnější pejsek na světě.

Hledáme pro něj rodinu, která má zkušenosti s výchovou a výcvikem mladého psa a bude mít dost času se Nerovi v tomhle ohledu věnovat. Spokojený bude v domečku se zahradou, je zvyklý na odložení v kleci, kde v klidu počká. Byla u něj potvrzena panostitida, která je u ovčáků velmi častá. V období růstu je možné, že občas zakulhá, ale v dospělosti ho to nijak omezovat nebude pokud se nyní nebude přetěžovat a bude na kvalitním krmení.

Nyní na novou rodinu čeká v Děčíně. Do nového domova pojede očkovaný, čipovaný, odčervený s podmínkou kastrace v dospělosti. Součástí adopce je podpis adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. Více o průběhu adopce i nás naleznete zde: https://doggoland.cz/adopce
Pro více informací volejte na tel.: 739 071 777.