Hodný smíšek Pret - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 8 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Když já se na všech fotkách směji, jsem vysvobozen, konečně si užívám života, konečně nevím, co to je strach, bolest…

Tak rád bych se smál již s VÁMI, mými pány, kteří mě již nezradí.
V dočasné péči mi nemohou dát tolik a na mé místo čekají další pejsci.
Prosím, adoptujte mě

Mou velkou výhodou je, že na vás buďu věrně čekat, když budete například v práci. Prostě, o samotě jsem hodný i uvnitř. Dále, člověku bych neublížil …

A teď vše o mně - Jsem Pret, krásný německý ovčák, 7-8 let, nyní 25 kg. Žil jsem ve strachu, nepoznal jsem hlazení, dobré jídlo. Když mě poté vyhodili na ulici, myslel jsem, že je to zlý sen. Ale ...bylo to vysvobození. Tak jsem se dostal do útulku, silně podvyživený, kde jsem byl bez zájmu několik měsíců. Díky spolupráci se spolkem Psí senioři v nouzi jsem putoval k nim do dočasné péče.

Jsem úžasný pes, který neublíží. Zprvu se neznámého bojím, ale když vidím, že mi nic nehrozí, tolik si všeho užívám, tolik se raduji, směji, zjišťuji, jak ten život může být fajn. Jsem aktivní, energický, legrační, mazlivý. Svého člověka se držím, na vodítku netahám, chodím rád u nohy, to, aby jste mi neutekli Musí se dávat pozor, abych se něčeho nelekl a nevysmekl. Manipulaci snesu, i bez košíku, i ten pan veterinář je tak fajn Hygienické návyky dodržuji, neničím, přehnaně uštěkaný nejsem, ale pohlídat umím.

Pejsky venku snesu, s některými si chci i hrát. Uvnitř jsem s ostatními v dočasné péči hodný, ale byl jsem vrácen z adopce, protože jsem prý neměl rád domácí fenku.

Domov hledám pouze uvnitř! (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě), v domku nebo v bytě v klidnějším prostředí.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Krev, srdíčko mám v pořádku.

Volejte na 776 666 258 , od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.