ELENA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

3 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 3 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Červená
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Russell Rescue, z. s.

Podrobný popis

Žádáme zájemce, aby netelefonovali, ale přečetli si napřed CELÝ INZERÁT, včetně PODMÍNEK ADOPCE. Zájemcům, kteří si podmínky neprostudují, nebudeme odpovídat.

Fenečka Elí je zhruba dvouletá holčička s dost krutým osudem. První část života prožila v otřesném domu hrůzy ve Vražném, kde žilo na hromadě výkalů několik desítek psů. Po úmrtí tyrana se konečně dostala pryč a doputovala až do naší péče. Elí váží cca osm kilo a měří asi 35 cm.

Elí byla zpočátku vyděšená z každého prdu, z každého pokusu o fyzický kontakt a při každém leknutí se snažil utéct co nejdále i za tu cenu, že přeskočila všechno, co jí stálo v cestě. Postupně jsme ji naučili, že nejsou na světě jen lidé zlí, ale lekavost na nenadálé zvuky jí zatím zůstává. Vzhledem k tomu, že je schopna jedním odrazem překonat JAKÝKOLIV plot, musíme trvat na výhradním umístění v bytě. 

Pokud dá člověk Elí čas, stane se z ní velmi rychle moc milá fenečka, která se na mazlení vysloveně těší. Nicméně je opravdu potřeba tomu dát čas a budoucí pánečci musí počítat s tím, že k nám pojedou alespoň na dvě seznamovací návštěvy. 

Doma člověk o Elí moc neví. Nejčastěji si zaleze na nějaký pelíšek, kde prolebedí celý den. A i když je jí u nás dobře, už by potřebovala svůj vlastní domov a svoje vlastní pánečky. 

Nekonfliktní psí kamarád by určitě v rodině být mohl. Kočičky a jinou menší havěť nemáme vyzkoušenou. Děti do cca patnácti let určitě ne. 

Fenečka odejde do adopce odčervená, ošetřena tabletou proti klíšťatům a blechám, očkovaná, čipovaná s vlastním petpasem a kastrovaná. 

O adopci budeme jednat VÝHRADNĚ SE ZÁJEMCI, kteří si PROSTUDUJÍ DOKUMENT PODMÍNKY ADOPCE - http://russell-rescue.cz/podminky/ a budou JEDNAT DLE POKYNŮ, které jsou v něm uvedené. Pište prosím výhradně email, dle podmínek adopce. Z časových důvodů telefony nezvedáme, na zprávy neodpovídáme. Děkujeme za pochopení.