VICKY

Pohlaví

Pes

Věk

16 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 16 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Dogsy, z.s.

Podrobný popis

VICKY
x 15 let
x samec
x přátelský
Minulý týden jsme hledali převoz pejska na veterinární zákrok a my vám teď konečně ukážeme o jakého pejska se jednalo.
Nejdřív bychom ale chtěli moc poděkovat paní Kamile Nývltové za dopravení a péči před operací, a paní Veronice Brádkové za odvoz zpět k nám do útulku.
A nyní se pojďte podívat, o kterého nešťastného pejska vlastně šlo...
Ani nevíme, jak jeho příběh uchopit a kde vlastně začít. Snažíme se dát novou šanci na život pejskovi, kterému je již 15 let. Celých dlouhých 15 let Vicky trpěl a byl týrán. O hladu, v zimě, bez boudy, sloužil jako věc na vybíjení vzteku pro zlého člověka.
Je prakticky úplný zázrak, že se dožil takového věku. Snad jen naděje ho držela na živu, jako kdyby věděl, že pro něj přijdeme a zachráníme ho. Vicky byl při příjmu vyhublý, zničený životem, jiskra v jeho očích již byla téměř vyhaslá.
Stav jeho zubů byl v tristním stavu, bolestí ani nemohl jíst, ihned jsme mu zařídili revizi zubů na veterinární klinice, kterou má již úspěšně za sebou. (Kdo by chtěl Vickymu přispět na jeho veterinární zákrok, možno přes transparentní účet 222695012/0600.)
Nyní má zuby jako perličky a krásně papá. Vicky u nás dostal měkký pelíšek, mazlení a během pár dnů nám rozkvetl před očima, tolik vděčnosti v jeho očích jsme dlouho neshledali. Na lidi nezanevřel, pořád je miluje a užívá si lidskou přítomnost.
Je naprosto bezproblémový vůči ostatním psům i fenkám. Víme, nikdo si nechce adoptovat starého pejska, ale i tak zkoušíme štěstí. Nikdo neví, jak dlouho mu zdravíčko bude ještě sloužit, ale nenechme ho zemřít v útulku po tom všem, co si prožil.
On si opravdu zaslouží odejít u někoho milujícího a v teple domova. Kdo by měl doma kousek místečka v teple pro malinkého Vickyho, kontaktujte nás na Whatsapp na telefon +420 777 239 237