Majla - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Datum nálezu: 02.11.2022
Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Majla
Věk: 1-2 roky
Velikost: 7 kg
Snášenlivost: děti ano, se psy v pohodě, kočky nevyzkoušeny
Nachází se: Ostrava
Kontakt: Jana 725 777 357
Majla pochází z nevhodných podmínek, kde žila v početné smečce psů bez většího kontaktu s lidmi a tomu také odpovídal její stav. Byla bojácná, před člověkem utíkala a bála se hlavně rukou. U dočasné tety udělala obrovský pokrok. Už si začíná zvykat, že ruce nejsou nebezpečné a dokáže přijmout pohlazení a dokonce si ho užívá. Rychle si osvojila hygienu a venku se hezky vyvenčí. Umí chodit na vodítku, i když je někdy její směr nepředvídatelný. Je živá a dokáže projevit nadšení, když přijde její dočasná teta domů. Je radost pozorovat, jak se z bojácné fenečky každým dnem stává zvídavá a veselá slečna. S pejsky vychází dobře, je spíše submisivní. Děti jsou také bez problémů, raději uteče než by jim ublížila. Samotu také zvládne, i když ze začátku chvíli pláče.
Majlinka je vhodná do bytu nebo rodinného domečku s bydlením vevnitř. Bylo by pro ni dobré klidnější prostředí z důvodu její bojácnosti, která je sice z větší části již odbouraná, ale bude ještě chvíli trvat něž začne člověku plně důvěřovat.
Do adopce půjde kastrovaná, očkovaná, čipovaná, odčervená, po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.
Místo a datum příjmu: 2. 11.2022, Vlasatice.