Bezchybná Grétička - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Knírač střední
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Grétička, cca 7 let, 16 kg, prý ta nejúžasnější fenka. Nevím, jak jsem se jmenovala dříve, nevím, co se stalo. Pamatuji si jen mříž útulku, zimu a plačíčí pejsky, volající své pány. Nevěděla jsem, že takové místo existuje, že mi někdy bude na duši tak těžko. Jednoho dne mi svitla naděje. Hodná paní mě odvezla do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi, kde čekám na domov, prosím, již napořád.

 

Jsem opravdu dokonalá, hodná, mazlivá. Znám spoustu povelů, které plním s největší chutí. Hygienické návyky mám 100%, o samotě neničím, neštěkám. Veškerou manipulaci snesu. Na vodítku umím, procházky mám ráda. Můžete se mnou dělat cokoli, od lenošení na gauči, pusinkování a drbání na bříšku, po výlety, návštěvy restaurace, …

 

Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě. Mohu ke psům, fenám (v dočasné péči jsem s nimi bez jediného problému, jsem ta, která ustoupí), rozumným dětem. Kočky proháním.

 

Jsem kastrovaná, čipovaná, očkovaná. Krevní i další testy mám v pořádku, srdíčko je doporučeno monitorovat, ovšem žádné léky neužívám.

 

Volejte na 776 666 258, od pondělí do soboty v čase 10 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.