Miky - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Doggoland z.s. - Dájiny dočasky

Podrobný popis

Ahoj, jsem téměř šestiletá a téměř šestikilová bílá lištička, která hledá domov!
Jsem neskutečný smíšek, moc rád s dočaskovým strejdou blbnu a vítám ho s vrtícím ocáskem! Užívám si spíš kratší procházky (do 10km) a hlavně válení se v posteli při celovečerním filmu. Hračky mám rád, ale nejsem úplný maniak.
Hledám rodinku bydlící spíš v domečku se zahrádkou, protože o samotě štěkám do zdi (anebo dočasková teta se strejdou mají prostě ošklivou zeď). V novém domově si přeji větší a rozumné děti (10+), které už vědí, jak se ke zvířátkům chovat anebo nejlépe děti žádné.Hodím se ale i do města, hygienu mám 100%, neznačkuji, na zvuky paneláku jsem si už zvykl a v parku se učím pejsky ignorovat. Venku si pejsky vybírám, ale na dočaskové psí sourozence jsem si zvykl ihned. I tak bych ale preferoval být jedináček, protože si docela rychle nového páníčka přivlastním. Z jiných zvířátek jsem v pohodě s hadem, další bychom museli vyzkoušet.
Jako správný pejsek bPP mám špatně srostlé přední pacičky a uvolněné patelly. V ničem mi to ale nebrání a budu perfektním vysmátým parťákem pro toho, kdo mi přizpůsobí délku výletu a fyzioterapie pro něj nebude sprosté slovo.
Do nového domova půjdu očkovaný, očipovaný, odčervený, vykastrovaný. S sebou budu mít slušivý tyrkysový set (obojek+vodítko) od @luka_for_dog´s a CBD kapičky a pamlsky od @zelenázemě.
Na svojí novou rodinku čekám v dočasné péči v Olomouci a pro více informací napište sz nebo zavolejte na tel. +420 739 071 777