Zina

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Trpasličí pinč
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Horka nad Moravou
Region: Olomoucký
Datum nálezu: 19.05.2021
Akt. umístění: Liga na ochranu zvířat Čr organizace Olomouc
Evidenční číslo: 6404

Podrobný popis

Maličká bojovnice. Byl docela problém jí dostat  auta , kousala na všechny strany a vodítku se bránila zuby, drápy. I když se po pár dnech nechala ukecat, přes to opět při nasazování obojku svedla velký boj. Jakmile vás přijme tak si dá říct, ale umí taky velmi rychle zapomenout, že vy jste ten se kterým byla včera kamarád.

 

U vakcinace opět velký boj.

Trochu nám již věří, ale přes to si nenechá vše líbit. Nenechá se vzít do náručí, vyskočí si na Vás jen předníma tlapkama a nechá se hladit, ovšem na klín si nevyskočí a když jí chcete pomoci má opět tendence kousnout. Zkontrolovat uši i zuby byl opět boj.

 

Na procházce byla i s dětmi, chovala se prý ukázněně. Je , ale pravda, že jsme vyjmenovali vše co nemá ráda, aby nenastal problém

 

Doplňující informace:

Upřednostňujeme přímý kontakt se zájemcem. V případě zájmu o tohoto pejska a pro bližší informace si prosím volejte na 583 210 759 . Na emaily nereagujeme okamžitě, veškerou korespondenci vyřizujeme vždy až poté, co je hotová fyzická práce na útulku. 

Všichni psi jsou označeni mikročipem,odčervení, odblešení a kompletně vakcinovaní Biocanem (vzteklina, psinka, parvoviróza, leptospiróza, hepatitida).

Adopční poplatek 1500,- Kč

 

https://www.olomouckyutulek.cz/dotaznik-pro-zajemce/

Kontakt: 583 210 759