Rozárka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 11 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Rozárka, jorkšíří dáma, 2,3 kg, 8 – 10 let. Když cítím lidské teplo, vybaví se mi vzpomínky, že jsem byla zvyklá na tulení, gauč... Dále vůbec nevím, co se stalo. Najednou se ocitla hubená, potřebující veterinární péči, ve spolku Psí senioři v nouzi. Nyní jsem již připravená jít domů..

 

Jsem křehoučká, maličká, moc hodná, tulivá, mazlivá. Manipulaci snesu, dočasná panička mě stříhala, koupala, … Na vodítku umím. Na zavolání přijdu, umím i povel „sedni“. Venčím se venku nebo na plenku. O samotě neničím, ale štěkám. Chci být tolik s vámi... V autě jsem hodná.

 

V dočasné péči jsem kamarádka hlavně se psy. S fenkami takovými, které si mě moc nevšímají a neprovokují mě :-) Vzhledem k velikosti mohu k dětem pouze velkým.

 

Domov hledám pouze uvnitř!

 

Jsem kastrovaná, čipovaná, přeočkování mě čeká. Špatně vidím. Na srdíčku mám lehký šelest, bez léčby, který je třeba pouze monitorovat, jakož i hodnoty ledvin v krvi (nyní lehce zvýšené). Nejspíše mám v tělíčku dva útvary, které jsou neřešitelné. Prostě... nic mě nyní viditelně nebolí, a hledám někoho zodpovědného, s velkým srdcem, kdo mi dá na podzim života zažít to krásné.

 

POUZE VOLEJTE na 776666258, od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Mějte vlastní obojek a vodítko. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.