HEKTOR....šp. - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 2 Icon: Velký (61 cm a více)
Německá doga
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat, z.s.

Podrobný popis

HEKTORKrátí se mu dočaska.Aby nemusel z bytu do kotce,hledá se akutně domov.
Hektor je cca dvouletý nekastrovaný pejsek, který znal dlouho jen temnou stránku života s člověkem. Neznal lásku a péči. Byl odebrán z rodiny i s řetězem, na kterém byl nejspíš uvázán celý život. Neuměl si ani hrát, natož chodit na vodítku. Byl bojácný a stranil se lidí. U své dočasné rodiny ale zjistil, že už se nemusí bát. Stal se z nej přítulný a vděčný pejsek. Poznává svět a všechno ho zajímá. Zatím u něj nebyla žádná známka agrese. Na chůzi na vodítku si zvyká, chce to trochu síly ho někdy zvládnout. Váží cca 50 kg, výška cca 70 cm. S pejsky si chce hrát a kamarádit se. Kočky ho velice zajímají, ale všechny před ním stačily utéct, tudíž nevíme jak by se zachoval.
Hektor je prostě takové přerostlé štěňátko, které se teprve vše učí protože nic nezažil. Během pobytu v dočasné rodině se velmi rychle naučil základní povely.
Špatně snáší odloučení, když jeho rodina odejde z domu. Hektor je hledá, otvírá si sám dveře a kňučí. Je velmi energický a moc chytrý.
Hektor by byl moc vděčný za velkou zahradu s přístupem do domu. Má opravdu hodně energie, ale taky miluje teplo domova. Kvůli zánětu močového měchýře ze kterého bude brzy vyléčen se někdy vyčůrá i doma, jinak koná potřebu venku.
Jinak je to zdravý silný pejsek, který čeká na jeho první dobrodružství s jeho novým páníčkem.
Hektor je vhodný do rodiny s většími dětmi. Bude potřebovat aktivní rodinu, která mu bude moct poskytnout dostatek pohybu. Nutná bude také výchova. Ideální páníček by měl mít zkušenost s výchovou psa tohoto plemene.
V případě zájmu napište něco o sobě na číslo 606 175 317.
Počítejte s předadopční kontrolou.