LIZZY - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

5 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 5 Icon: Malý (do 30 cm)
Čivava
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: PSÍ LÁSKA BEZ HRANIC z.s.

Podrobný popis

Lizzy hledá rodinu! ❤

PROSÍME ZÁJEMCE NEPSAT EMAIL, ALE VOLAT NA TEL.777599405

 

Dlouhosrstá asi pětiletá kříženka čivavy s hlubokýma temnýma očima hledá svou novou rodinku .Prvních pět let strávila v kleci smradlavé množírny jako otrokyně, která jen rodila štěňátka pro zisk svého otrokáře. Pak se ale stal zázrak, přišli stateční zachránci a začaly se dít věci, které Lizzy nikdy nezažila...venkovní vzduch, cesta autem...a nakonec náruč tety, která jí držela na klíně, hladila, tiše mluvila, až Lizzy nesměle zvedla ustrašeně oči a podívala se, kdo je to tak dlouho s ní? Po chvíli se podívala znovu a v těch druhých očích uviděla "už bude jen dobře."
Pomalinku se osmělovala, prohlížela byt, seznámila se s dvěma psími kamarády a dalšími dvounožci, velkými i malými. Od začátku dobře baštila, na děti a ženy reagovala vstřícně, před muži měla velký respekt. Nikdy neprojevila ani náznak agrese a co víc - nemá potřebu štěkat ani sama, ani se smečkou! Je něžná, plachá, připomíná mi lištičku z Malého prince. Nemá potřebu vybíjet energii lumpačením, dost času spí, proběhne se chvíli při venčení na zahradě a je spokojená. Řekla bych, že má kočičí povahu, pozoruje vás z bezpečí pelíšku, dá se přivolat, pomazlí se a jde si zase do pelíšku. Nebo si lehne vedle vás na gauči.
Nerada chodí na vodítku, nechá si jej bez potíží nasadit, a pak zamíří do pelíšku, ale pořád na chůzi na vodítku pracujeme.
Váží 3,8 kg, je vykastrovaná, chybí jí jeden zoubek.

V tuto chvíli je v Morašicích u Litomyšle, více info na tel. 777599405

Odkaz na facebook: https://www.facebook.com/groups/733304583781847/permalink/1100773640368271/