Jemný miláček Sebík - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 9 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Od malička jsem žil se svou psí parťačkou. Náš pán na nás nebyl moc hodný, ale měli jsme sebe navzájem. Jak já jí miloval! Jednou nás pán odvedl do útulku. Spousta nářku dalších opuštěných pejsků, smutná energie... Po nějaké době má milovaná odešla domů, rozdělili nás, a já se zhroutil. Jen jsem ležel v boudě, klepající se, bez zájmu o cokoli. Přál jsem si, ať přijde konec. Místo toho přišli hodní lidé, kteří mě, po téměř 3 letech!, odvezli do dočasné péče pod spolek Psí senioři v nouzi. Prozatím tomu nevěřím, ale říkají mi, že život nekončí, že já, ten úžasný, jemný pejsek, ještě zažiju to krásné. Prosím, ať je to třeba s Vámi, dejte mi domov.

Jsem Sebík, 6-7 let, 36 kg. Ještě se bojím, ale každým dnem dělám pokroky – mazlím se, chodím za dočasnou paničkou... Můžete mi držet misku s jídlem a jakkoli se mnou manipulovat – veterina, utírání tlapiček, nasazování obojku, dívání na zoubky, atd. Hygienické návyky dodržuji, neštěkám, neničím. Na vodítku umím. V autě o mně nevíte. Jsem nenápadný, klidný, vděčný, a má dočasná panička mi říká „miláček“. To slovo jsem neznal a moc se mi líbí.

Domov hledám pouze uvnitř (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě!), v klidném prostředí, pouze s dalším psím kamarádem nebo kamarádkou. Na kočky bych si také zvykl.

Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Krev i srdce mám v pořádku. Vidím, slyším, nožky mi slouží.

Volejte na 776666258, od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.