Mars, dokonalý pan pes - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Německý ovčák
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Někde jsem žil, nevím už kde. Někoho jsem měl, nevím už koho. Pak jsem se toulal sám po ulicích, přespával pod mostem s kamarády bezdomovci. Takhle jsem nikdy dopadnout nechtěl. Noci byly dlouhé a světla lamp oslňující, troubení aut a neustálé vyhazovaní od cizích lidí téměř odkudkoliv. Měl jsem vlčí hlad. Prožil jsem velké zklamání lidmi, a to jen proto, že jsem chtěl zažít, jaké je být milován. Hledal jsem kousek tepla domova. Byl jsem sám a má duše byla sevřená zklamáním. Nakonec mě našli hodní lidé. Nějakou dobu jsem čekal v útulku a poté putoval do dočasné péče spolku Psí senioři v nouzi. S nadějí vyhlížím svůj domov.

Jmenuji se Mars, je mi 8 let a vážím 36 kg. Jsem láskyplný, oddaný a věrný mazel. O samotě vydržím, nic neničím a neštěkám. Hygienické návyky dodržuji na 100%. Veškerou manipulaci snesu. V autě jsem hodný. Na vodítku umím, tahám jen, když vidím jiného pejska. O aktivitu se mnou není nouze, rád běhám se svým pánem, ... Z povelů umím – sedni, pac a zůstaň. Mohu k rozumným dětem.

Hledám domov pouze uvnitř, v domku nebo bytě, bez dalších zvířat. Jsem zdravý, kastrovaný, čipovaný, očkovaný a odčervený.

Volejte na 776 666 258, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Louny.

Video s Marsem naleznete na našem Facebooku - Psí senioři v nouzi, z.s.