Dastínek

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Sibiřský hasky
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Voříškov z.s.

Podrobný popis

Ahoj, jsem Dastík, kříženec huskyho a německého ovčáka. Letos mi bude krásných 15 let. Ano čtete dobře, 15 let, ale já si ten život užívám, jsem pořád v super kondici, rád běhám za míčkem a chodím na procházky hledat myšky.

Jak jsem se ocitl v útulku? 

No letos mi zemřel páníček a rodina se o mě v tu chvíli nemohla postarat jinak než, že mi zařídili hlídání u tety ve Voříškově. Mělo to být dočasné, ale syn mého páníčka přišel kvůli situaci která už jara loňského roku panuje o práci a je rád, že se postará o sebe. A tak jsem zůstal v útulku a jdu prosit o nový domov u někoho z vás.

Jsem veselý, společenský, stale aktivní ale nenáročný. Stačí mi jedna procházka a zahrádka (s dobrým plotem a podezdívkou, umím se podhrabat a jít na procházku sám). Byl jsem zvyklý žít v boudě, ale když budu mít možnost spát někde v teple, určitě se zlobit nebudu.

Jsem čistotný, zbytečně neštěkám, lidi i děti mám rád. Ale hodím se spíš do klidné rodiny s většími dětmi. Na ošetřování které by mě mohlo bolet nebo být nepříjemné musím mít raději náhubek.

Ostatní psy nevyhledávám, ale s pěknou (kastrovanou) fenkou bych mohl bydlet.

Dasty je očkovaný, čipovaný, ošetřený proti parazitům. Není kastrovaný.

Máte-li dobré srdce a zájem poskytnout tomuhle fešákovi domov pište si o dotazník na voriskov@gmail.com

Adopční poplatek 1500,-Kč

 

U Dastyho nabízíme možnost takzvané doživotní péče - vy mu poskytnete domov a lásku, my zaplatíme a zařídíme vše ostatní.