Lízinka, nejhodnější dáma, 17 kg - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jak jsem tak všude zmateně běhala, byla jsem moc unavená a hladová, blechy a klíšťata mě žrala, že už jsem si jen lehla do škarpy. Už jsem nemohla pokračovat dál, stejně jsem ani nevěděla kam. Jezdilo kolem plno aut, nikdo nezastavil. Až jednou jsem viděla anděla. Myslela jsem si, že jsem už na druhém břehu, ale ten anděl mě odvezl někam, na nějaké místo… Nevím, kde jsem, ale těch andělů je tady víc. Nevím, zda se mi to nezdá. Najednou mám chuť žít. Čekám v dočasné péči a moc doufám, že brzy najdu domov.

Jsem Lízinka, kříženka střední velikosti, moc hodná, věrná, aktivní fenka, zprvu nesmělá, po rozkoukání se veselá, mazlící, vítací. Ukážu Vám bříško a prosím o podrbání.. Mám cca 7 let, 17 kg, ale měla bych mít tak o 3 - 4 kg méně. Jsem učenlivá, a umím i pár povelů. Hygienické návyky mám 100%, neničím. Na vodítku umím, procházek si užívám. V autě o mně nevíte. Manipulaci snesu.

Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem, rozumným psům a fenám. Nyní mám šest dočasných kamarádů. Kočky proháním.

Domov hledám pouze uvnitř jako mazlík, ideálně v domku nebo v bytě v klidném prostředí (ne centrum velkoměsta).

Krevní testy mám v pořádku, jsem čipovaná, odčervená, odblešená, kastrovaná, po vyndání mléčné lišty, přeočkování mě čeká. Beru léky na srdce, stojí 500 Kč/měsíc.

Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Volejte na 776 666 258, spolek Psí senioři v nouzi, Chrást (okres Nymburk, cca 30 km od Prahy).