Beryna - mazel i hlídač - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Beryna je překrásná kříženka holandského ovčáka.

Je to rozumná i akční dáma, které je osm až deset let (narozena tedy 2011 – 2009). Bohužel po rozchodu partnerů si Berynku nemohla vzít paní sebou a pán psa bývalé přítelkyně nechtěl. Berynka tedy neprovedla nic špatného, jen měla smůlu na majitele.

Berynka je poslušná, vášnivá aportérka a akční krasavice. Venku si cizích lidí nevšímá a po chvilce je i přátelská a mazlivá. Nezná nic než volný pohyb venku, nikdy nebyla v domě, ani na vodítku, prostě si hlídala svůj pozemek a to byla její funkce a že v tom je Beryna opravdu dobrá. Je zkušený a nekompromisní hlídač, zneškodní nezvané hosty bez váhání. Nový majitel musí s touhle její vlastní počítat.

Není zvyklá na jiná zvířata ani děti a nedoporučujeme jí do rodiny, kde jsou. Se psy je to takové různé, většinu moc nesnese, ale občas je jí některý pes sympatický. Kdyby měla podobně velkého parťáka samce, mohlo by to jít (ale záleželo by, zda jí padne do oka nebo ne).

Aby měla Berynka život podobný tomu předchozímu, byla by ideální opět na zahradu, klidně i ke starším lidem a celkově do rodiny, která chce hlídače.

 

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

Psí Útulek Bouchalka
Na Bouchalce 398
Buštěhrad, 273 43

Telefon do kanceláře na ošetřovatele: 
739 433 776 (zde směřujte své dotazy ohledně adopce pejsků a informací o nich a to v době 10:00 - 16:00).