Denny - v léčení

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 7 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: ForDogs z.s.

Podrobný popis

Denny, pes, cca 7let,30kg,NO,kastrovaný

Denny je nádherný a poslušný pes, který měl v životě velkou smůlu.
Kdysi byl v jiném útulku, odkud si ho adoptoval starší manželský pár, věnovali se mu, dávali mu všechnu lásku a péči, kterou potřeboval. Bohužel pán vážně onemocněl a nakonec zemřel.
Díky ale tomu, že byl s Dennym pořád, se u Dennyho vytvořila závislost a trpí separační úzkosti. To byl taky důvod, proč se ocitl u nás - jeho panička nemohla ani odejít vyřídit pohřeb, jak Denny doma vyvadel...

Denny je tedy vhodný pouze k někomu, kdo s ním bude stále, případně na krátké odloučení bude mít např. kotec. Denny je vychovaný v bytě, má hygienické návyky. Ovládá základní povely i nějaké blbinky navíc.

 Je vhodný k detem, ke kočkám... Jiné psy je lepší vyzkoušet, obecně s nimi problém nemá a chce si hrát, ale když je nějaký pes moc hrrr, tak se mu to nelíbí, i když sám je taky jak slon v porcelánu... S fenou by si ale rozuměl.

Dennymu by se líbilo v domku se zahradou aktivních lidi, se kterými bydlí třeba babička, která je doma, když jdou do práce.

Může ale úplně v klidu bydlet i v bytě, pokud bude mít stále někoho po ruce.

Denny není v žádném případě vhodný na hlídání!

Moc za Dennyho prosíme, pobyt v útulku psychicky moc nedává, má průjem, stěhuje boudu a celkově je na něm vidět, že "to nedává"...

Do adopce půjde čipovany, očkovaný, odčervený, kastrovaný, na adopci smlouvu, po uhrazení adopcniho poplatku 1500,-. K vidění ve Svárově, okr. Kladno. V případě zájmu nás kontaktujte do zpráv nebo volejte na tel. 777 578 674.