Miláček Beníček - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Malý (do 30 cm)
Trpasličí pinč
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Beníček, úžasný, roztomilý, maličký pejsek, 7 kg, cca 6 - 7 let. Źil jsem s pánečkem v teple domova, byl jsem milován, i já jsem miloval, celým srdíčkem. Můj pán zemřel, nikoho jiného jsme neměli, zůstal jsem doma sám, neměl jsem kam jít. Tak jsem se dostal do dočasné péče. Prosím, dejte mi domov, nechte mě zapomenout na to ošklivé.

Miluji lidi, jsem vítací, mazlivý, pusinkuji, ukazuji bříško, radostně vyskakuji. Poslouchám, neničím, přehnaně neštěkám. Hygienu mám 100%, v dočasné péči jsem ani jednou neoznačkoval, natož abych se vyvenčil. To přeci správně vychovaný pejsek nedělá :-) Na vodítku umím, procházky mám rád. V autě jsem hodný. Můžete se mnou manipulovat (koupání, nošení, utírání tlapek, …).

Psy a feny snesu, nyní mám šest dočasných kamarádů. Na veterině se mi tedy jeden pes nelíbil, ale když on na mě tak ošklivě koukal :-) Běhající kočky proháním, ale doma bych si na kočku zvykl.

Mohu i ke starším lidem, rozumným dětem, do bytu nebo domku s přístupem dovnitř. Separační úzkost nemám, ale pokud jsem úplně sám, bez Vás nebo alespoň psího parťáka, mohu poštěkávat a poplakávat. Raději bych měl tedy pány, co nebudou chodit do práce, nebo domov v prostředí, kde nebude vadit.

Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný (jedno očkování mě ještě čeká), odčervený, zoubky mám vyčištěné.

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská. Smlouva a poplatek, mějte vlastní obojek a vodítko.