Arlow - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Thajský ridgeback
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek u Šmudliny

Podrobný popis

Tolik krás je tady na tom světě, jen ještě nebyl čas to všechno prozkoumat. Teď dáváme Arlowšovi šanci na nový a lepší život. A věříme, že domov hledáme už nadosmrti. Prosím, pozorně čtěte, krása totiž není všechno. Pokud nenabízíte to, co níže vyžadujeme, nevolejte, děkujeme.
 
Arlowš je zdrženlivý, plachý, v nejistotě se projevuje agresivně. Pokud si získáte jeho důvěru, je naopak hodně mazlivý a vlídný, taková ta prdelka, co je vám stále za zády. Umí být dost umanutý a tvrdohlavý - což se projevuje hlavně venku na procházkách, kam moc nechce chodit. Všechny prvotní strachy je třeba překonat (např.: Bál se projít stinnou chodbou, po boku svého kamaráda to však zvládl).
Je to moc chytrý a učenlivý kluk, je třeba k němu najít trpělivého pána, který se psy umí pracovat. Není to RR, často se s tím setkáváme, že nás lidi přesvědčují o zkušenostmi s RR - ale toto je thajec a jediné, co má s RR společného je ridge. Nehodí se do rodiny k dětem, ani do rodiny, kde děti do budoucna plánují. Nemá je rád. Jen jako pes jedináček. Na ostatní psy útočí. Má silné lovecké pudy, kočku nebo domácí zvířata zabije. Hodí se do rodiny, která nemá v plánu cestování - odložit si Arlowa na měsíc někam do hotelu - nepřipadá v úvahu. Ani pro lidi, co pracují na dlouhé směny.
Hodí se do bytu i domku se zahradou a zázemím doma, v teple. Pouze na ves, ne do města.
 
S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčerven, načipován, hotové krevní testy, koprologie - pes je naprosto zdráv) 

Máte o Arlowa zájem? Neváhejte a kontaktujte mě: Gabrielka333@seznam.cz