Femina Frigida Roztocká Hvězda

Pohlaví

Fena

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Olomoucký
Akt. umístění: Leopard v nouzi

Podrobný popis

Femina Frigida Roztocká Hvězda, 6 let, narozena 23.8.2012, blue merle, s PP, kastrovaná.
Femina je veselá, hravá fenka, plná energie, neskutečně učenlivá, má základy poslušnosti, povely zvládá na pískání i posunky rukou, je zvyklá žít v bytě, ideálně s přístupem na zahradu. Jako každý leopard vyžaduje zaměstnat především psychicky, miluje dlouhé vycházky. 

Důvodem proč Femině hledáme nový domov je založení rodiny, soužití s dítětem bylo až donedávna bez problémů, s dcerou si hrála, agresivně se neprojevovala. Nešťastnou náhodou jí dcera šlápnula na packu, upadla na ni a přitom ji ještě plácla přes tlamku, Femina se otočila proti ní a kousla ji. Bohužel maminka dítěte psovi nevěří, další společné soužití je vyloučené. 

Nadále s dětmi i dospělými vychází, je mazlivá, hodně kontaktní, k cizím je rezervovaná, svůj pozemek si hlídá, ale venku je bezkonfliktní. Se psy vychází dle nálady, fenky nemusí, samce většinou ignoruje. Pět let žila společně se stafordem, bez problémů nicméně při začleňování do nové smečky bude třeba intenzivnější práce - v tomto směru má spíše tendence ze strachu útočit, bude třeba jí vysvětlit, jak v nové smečce fungovat. Ideální by bylo ji umístit jako jedináčka, ale pro zkušeného člověka možno začlenit i k dalšímu psímu kamarádovi nebo kamarádům. 

Femina dostane do nového domova veškerou výbavu, průkaz původu, petpass a krmení na které je zvyklá (aktuálně je na granulích Bardog Topmeat 70).

Video -> https://www.youtube.com/watch?v=pz_xKpVgySU&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0sDKkIkZei_OtKdQQoJJhHa5D6SQCZ0OP1ZnK9m-VRGVZ1_8WutwAHhXE

KONTAKT: 

pidalka.z@seznam.cz 

775646218